reklamı kapat

POPÜLER

hulk

Avengers ekibinden Hulk İngiliz siyasetine karıştı

İngiliz başbakanı Boris Johnson‘ın ülke politikasını Marvel karakterlerinden Hulk üzerinden anlatmasıyla birlikte işler karıştı. Karakteri canlandıran Mark Ruffalo kendini bir anda İngiliz siyasetinin ortasında buldu.

İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden ayrılık süreci devam ederken siyasi ortam iyice karışmış durumda. Brexit yanlısı İngiltere başbaşkanı Boris Johnson geçtiğimiz günlerde enteresan sözler sarf etti. İngiltere’nin kendi başına daha güçlü olacağına inandığını Hulk üzerinden verdiği örneklerle dile getirdi. Gazetelerin manşetlerine taşınan açıklama özetle şu sözleri içeriyor: “Avrupa Birliği zincirlerinden kurtulmamız tıpkı Hulk’ın serbest kalışı gibi olacak. Hulk sinirlendikçe çok daha güçlü bir hal alıyor. İngiltere de özgür kalınca çok daha güçlü olacak.”

Mark Ruffalo’dan Hulk açıklaması

Elbette Boris Johnson’ın bu açıklaması geniş kitlelerin dikkatini üzerine çekti. Bu enteresan sözler Hulk’a hayat veren Mark Ruffalo‘ya kadar gitti. Oyuncu gazete manşetlerinden birini takipçileriyle paylaştı. Ardından şu sözleri sarf etti: “Boris Johnson Hulk’ın her zaman iyilerin yanında mücadele ettiğini unutuyor. Öfkeli ve güçlü aynı zamanda yıkıcı olabilir. Ayrıca Hulk kesinlikle bir ekiple (Avengers ile) birlikte çalıştığında çok daha iyi oluyor. Yalnız kaldığında yıkım da beraberinde geliyor. Üstüne bir de onu bilim ve mantığın yoluna götüren Dr. Bruce Banner gibi bir alter egosu var.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hulk’ı canlandıran Mark Ruffalo böylece istemeden de olsa, kendini İngiltere’nin politik problemlerinin ortasında buldu. Boris Johnson bu yoruma cevap verecek mi, göreceğiz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı