reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy 3

Okuyanları ağlatan Guardians of the Galaxy 3 senaryosu

Marvel hayranlarının tüm dikkatini Avengers Endgame‘e verdiği şu günlerde Guardians of the Galaxy 3 enteresan gelişmelerle gündeme geliyor. Son olarak James Gunn’ın kaleme aldığı senaryonun fazlasıyla etkileyici olduğu ifade edilir oldu.

Guardians of the Galaxy 3 bilmecesi

Guardians of the Galaxy cephesinde işler fazlasıyla karışık. Seneler önce attığı kötü mizah ürünü tweetler James Gunn‘ın kovulmasına neden oldu. Aylar önce ortaya çıkan bu durum yüzünden Guardians of the Galaxy 3 askıya alındı. Marvel’ın önümüzdeki yıllara dair planları değişmek zorunda kaldı. Marvel onun yazdığı senaryoyu kullanıp kullanmamak konusunda bile büyük kararsızlık yaşadı. Fakat bu senaryo okuyanları fazlasıyla etkilemiş gibi görünüyor. Bu enteresan gelişme Slash Film ekibinden Peter Sciretta‘nın paylaşımıyla ortaya çıktı. Sciretta şu sözleri sarf etti:

“Eğer James gunn’ın Guardians of the Galaxy Vo. 3 senaryosunu okumuş iki kişi bulup konuşabilsem bana aynı şeyi söyleyeceklerinden eminim. Bu senaryo okuyan herkesi ağlatacak türden. Sanırım senaryo hakkında daha fazla bir şey söyleyemeyeceğim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası bu sözler Guardians of the Galaxy 3 senaryosunda izleyicileri ağlatacak ne olduğunu merak etmemize neden oluyor. Öte yandan Marvel stüdyoları James Gunn’ın hazırladığı senaryoyu kullanacak mı, yoksa yeni bir senaryo mı yazılacak, o da belli değil.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame ilk fragman