reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home sonrasında paylaşılan sürpriz sahne

Spider-Man Far From Home filminin en büyük sürprizlerinden biri orijinal J. Jonah Jameson’ı geri döndürmesiydi. Şimdi onun Örümcek Adam karşıtı haber videosu YouTube üzerinden paylaşıldı.

Bildiğiniz gibi Far From Home filminin iki bonus sahnesi bulunuyordu. Bunlardan ilkinde Nick Fury‘nin yerine Talos’un geçtiğini öğrenmiştik. Diğerinde ise Örümcek Adam‘ı büyük bir sürpriz bekliyordu. Mysterio veya onun ekibinin oynadığı video sayesinde artık herkes Spider-Man’in hikayedeki kötü adam olduğunu zannediyordu. Üstelik Quentin Beck bu videonun sonunda Örümcek Adam’ın asıl isminin Peter Parker olduğunu açıklıyordu. Spider-Man Far From Home filminde yer alan bu videoda J. Jonah Jameson’ın ateşli sunumu karşımıza çıkıyordu. Artık Daily Bugle gazetesi değil, internet sitesi olduğunu öğreniyorduk. Üstelik çok sevilen J. Jonah Jameson karakteri için karaktere ilk seride hayat veren J.K. Simmons’ın geri dönmesi herkes için tatlı bir sürpriz olmuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man Far From Home sürpriz sahnesi J. Jonah Jameson

Sony stüdyoları bu bonus sahnede yer alan haber videosunu YouTube üzerinden izleyicilerle paylaştı. Bunun yanı sıra www.thedailybugle.net internet sitesinin de aktif olduğu görülüyor. Siteyi açtığınızda Spider-Man karşıtı haberler, Night Monkey hakkındaki fikirler, Thanos‘un parmak şıklatmasından sonra geri dönenlerin paylaşımları, 51. bölgede yaşananlar gibi pek çok farklı konuda içerikler karşınıza çıkıyor. Elbette en başta da J. Jonah Jameson’ın Spider-Man karşıtı bu videosunu görüyoruz. Maalesef haber Quentin Beck’in Peter Parker’ın adını açıkladığı videoyu içermiyor. Paylaşılan kısa videoyu haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.