reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Spider-Man 3

Marvel hayranlarının en büyük Spider-Man 3 beklentisi

Marvel ve Sony anlaşmasıyla mahallemizin dost canlısı kahramanı MCU’ya geri döndü. Peki hayranların Spider-Man 3 filminden en büyük beklentisi ne?

Advertisement

Hemen Avengers Endgame‘in arkasından seyrettiğimiz Spider-Man Far From Home filmi aslında fazlasıyla beğenildi. Bunun iki önemli sebebi vardı: Mysterio ve bonus sahnelerdeki sürprizler. Özellikle ilk bonus sahne Örümcek Adam‘ın gerçek kimliğinin gün yüzüne çıkmasına sebep oldu. Spider-Man 3 filminde artık herkes Spider-Man’in aslında Peter Parker olduğunu biliyor olacak. Genç kahramanımızın bu büyük problemle nasıl baş edeceği ise büyük merak konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hayranlar Spider-Man 3 filminden ne bekliyor?

Marvel hayranlarının serinin üçüncü filminden pek çok beklentisi var. Farklı bir Avengers üyesinin filme konuk olmasından tutun da J. Jonah Jameson ve Örümcek Adam arasındaki ilişkiyi görmeye kadar pek çok farklı istek sayabiliriz. Fakat bunlar içinden biri fazlasıyla öne çıkıyor. O da yukarıda bahsettiğimiz durum. Peter Parker’ın gerçeklerin ortaya çıkmasından sonra nasıl bir tutum sergileyeceği. Spider-Man 3 filminin yapması gereken en önemli şey, Far From Home’un finalindeki bonus sahnede yaşananlardan sonra kahramanımızın neler yaptığını, nasıl bir mücadele verdiğini göstermek.

Eğer serinin üçüncü filmi bu bonus sahneyi görmezden gelip, kahramanımızı önceki gibi hayatına devam ederken göstermeyi tercih ederse, oluşan tüm heyecan boşa gidecek. Bu da Marvel hayranlarının büyük bir hayal kırıklığı yaşamasına neden olacak.

İlginizi çekebilir

Spider-Man  Far From Home fragmanı