reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home filminin sürpriz sahnesi [İzle]

Spider-Man Far From Home filminin bonus sahnesi olarak karşımıza çıkan ve Mysterio’nun son planını gözler önüne seren anlar sonunda izleyicilerle paylaşıldı.

Sizin de iyi bildiğiniz üzere Far From Home’un iki tane bonus sahnesi bulunuyordu. Bunlardan ilkinde Peter Parker’ın MJ ile dolaşırken büyük bir sürpriz yaşadığına şahit oluyorduk. Her şey güzel giderken bir anda karşımızda önce Daily Bugle ve J. Jonah Jameson’ın sunumuyla şaşırtıcı bir haber çıkıyordu. Ardından bu haberin Örümcek Adam karşıtı bir video olduğunu anlıyorduk. Bu videoda Mysterio’nun son numarasını görüyorduk. Fakat işin üzücü yanı Spider-Man Far From Home finalindeki videoda yaşananları sadece bizim değil, tüm New York’un görmesiydi. Kendini kahraman gibi tanıtan Quentin Beck, Peter Parker ile Lordra’da yaşadıkları mücadeleleyi an be an kaydetmiş, sonra da bu görüntüler üzerinde oynayarak Örümcek Adam’ı hikayenin kötüsü gibi göstermeyi başarmıştı. Tüm bu olanların ardından Mysterio’nun ölümünden sorumlu kişi Spider-Man gibi görünüyor. Dolayısıyla kahramanımız için işler fazlasıyla karışıyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mysterio’nun son Spider-Man Far From Home sürprizi

Marvel hayranlarını şaşkına çeviren bu sürpriz sahne sonunda internet üzerinden paylaşıldı. Maalesef bu video bonus sahnenin tamamını içermiyor. Yani başlangıçta yaşananları tekrar göremiyoruz. Sadece Daily Bugle üzerinden yayınlanan Mysterio’nun videosunu ve hemen altındaki “Mysterio’nun ölümünden Spider-Man sorumlu” manşetini görüyoruz. Aynı zamanda Mysterio’nun Örümcek Adam’ın gerçek kimliğini açıkladığı anlar da videoda yer almıyor. Bunun nedenini maalesef bilmiyoruz. O anların daha sonra paylaşılabileceğini düşünüyoruz.