reklamı kapat

POPÜLER

Miles Morales

Spider-Man Far From Home’da vazgeçilen Miles Morales bağlantısı

Avengers Endgame ardından üçüncü fazı sonlandıran Spider-Man Far From Home filminde Miles Morales bağlantılı bir sahneye yer verilmek istendiği ancak bunun mümkün olmadığı ortaya çıktı.

Kısa bir süre önce vizyona giren Far From Home filmine dair yeni detaylar gün yüzüne çıkıyor. Bunlardan birinin ise direkt Miles Morales‘le bağlantısı var. Bildiğiniz gibi Homecoming filminde Donald Glover ufak bir sahneyle izleyici karşısına çıkmıştı. Onun Aaron Davis karakterine hayat verdiğini öğrenmiştik. Bu karakterin Miles Morales ile akraba olduğu biliniyor. Bu sebeple senaristler Aaron Davis’i geri döndürmek istemiş ancak hikaye buna müsade etmemiş. Bu durumu filmin senaryosunu kaleme alan Chris McKenna ve Erik Sommers şu sözlerle ifade ediyor:

Miles Morales göndermesi isteği

“Aaron Davis’i geri döndürmek düşündüğümüz şeylerden biriydi. Onu geri döndürmenin şahane olacağını düşünmüştük. Fakat koşullar buna müsade etmedi. Peter Parker bu hikayede Queens’te pek zaman geçirmiyor. Onun Avrupa’ya gidişi hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Bu sebeple bu fikirden vazgeçmek zorunda kaldık.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yine de Chris McKenna ve Erik Sommers, Miles Morales bağlantısını devam ettirme konusunda istekli görünüyor. Far From Home’da mümkün olmasa da, Aaron Davis’i üçüncü Spider-Man filminde yeniden görmemiz fazlasıyla mümkün görünüyor. Elbette önce bunun için hikayenin bu göndermeye müsait olması gerekiyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı