reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man: Far From Home

Spider-Man Far From Home’a Türkiye doğumlu aktör

Spider-Man: Far From Home‘dan yeni haberler gelmeye başladı. Kadroyu genişleten ekip, filme pek çok yerel filmde de rol alan Numan Acar’ı dahil ediyor.

Spider-Man: Far From Home, Marvel Sinematik Evreni’nin şu aralar en merak edilen filmlerinden biri. Çünkü Avengers 4 sonrası kapanan 3. evreden sonra gelerek Marvel Evreni’ndeki 4. evreyi açan film beraberinde pek çok soru işareti de getiriyor. Filmin kadrosu ise sürpriz bir isimle genişliyor. Türkiye doğumlu Alman aktör Numan Acar, filme dahil oldu. Acar, Far From Home’da Dimitri isimli bir karakteri canlandıracak. Karakterin detaylarına ilişkin resmi bir açıklama yok ancak, çizgi romanlarda Dmitri Smerdyakov (Chameleon) isimli bir kötü yer alıyor. Teoriler ağırlıklı olarak rolün bu karakter olabileceği üzerine yoğunlaşmış durumda. Acar aynı zamanda önümüzdeki yıl için planlanan Aladdin filminde de rol alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ekip tamamlanıyor

Jake Gyllenhaal’ın Mysterio’yu canlandırması beklenen filmde Acar, bir diğer rol arkadaşı J.B. Smoove’la projeye dahil oluyor. Michael Keaton, Zendaya ve Marisa Tomei’nin de bu filmle beraber dönmesi bekleniyor. Film ise kahramanımızı New York’un dışına götürüyor. Yeni filmin çok daha eğlenceli ve çok daha kapsamlı olacağı da yapılan açıklamalar arasında yer alıyordu. 4. evre ile beraber sinematik evrendeki yeni gidişatı da başlatacak olan film, 5 Temmuz 2019‘da vizyondaki yerini alacak.