reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Tom Holland, büyük bir Avengers 4 spoilerı vermiş olabilir

Spoiler vermeme konusunda en başarısız Avengers üyeleri arasında yer alan Tom Holland, Avengers 4‘le ilgili önemli detayları daha Avengers: Infinity War tanıtımında ağzından kaçırmış olabilir.

Avengers: Infinity War tanıtımları kahramanlarımız için hayli zor geçti çünkü Infinity War çekimleri yapılırken bir yandan Avengers 4 çekimleri de yapılıyordu. Haliyle röportajlarda neyi ne kadar söylemeleri gerektiği konusunda kafaları çok karışıktı. İki Avengers üyesi ise özellikle dikkat çekiyordu. Bunlardan biri elbette Hulk’ı canlandıran Mark Ruffalo ki hatırlarsanız Infinity War’un sonunu daha tanıtımda söylemiş ve büyük bir spoiler paylaşmıştı. Bir diğeri de Spider-Man’i canlandıran Tom Holland. Genellikle röportajlarda Benedict Cumberbatch ile beraber olan Holland, her ağzını açtığında Cumberbatch’in olası bir spoilerı önlemek için ne kadar çabaladığı görünüyor. Ancak bu çabalar sonuçsuz kalmış olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kuantum evreni ve Avengers 4

Emergency Awesome kanalının paylaştığı videoda Holland ve Cumberbatch’in bir röportajı yer alıyor. Holland araya girerek Cumberbatch’in ne kadar zorlu cümleleri olduğundan bahsediyor: “Filmdeki en zorlu cümleler ondaydı. Kuantum evreni hakkında çok fazla konuşması gerekiyordu. Ben sadece ‘Evet, harika!’ gibi basit cümleler söylüyordum.” Holland’ın bu sözleri ilk etapta çok da spoiler gibi görünmüyor. Ancak düşünüldüğünde Infinity War Kuantum evreni hakkında minimum açıklama yapıyor. Doctor Strange’in bu konuda detaylı bilgiler paylaştığını söylemek zor. Öte yandan Kuantum evrenine ait doğru düzgün açıklama ise Ant-Man and the Wasp’ta seyirciyle paylaşılıyor. Bu durumda Kuantum evreni ve kullanımı doğrudan Avengers 4’ü etkiliyor gibi görünüyor.

Kuantum evreni ise pek çok güçlü teorinin temel taşını oluşturuyor. Captain Marvel’ın da bir şekilde bu konuyla ilişkilendirileceği düşünürken, zaman yolculuğunun nasıl yapılabileceği de bu şekilde açıklanıyor. Aynı zamanda çoklu evren olduğu da göz önüne alınınca, hepsini birleştiren bir Kuantum evreni her şeyi değiştiriyor. Holland’ın bu yorumu ise yeni filmde Kuantum evrenini açıklayan ismin Doctor Strange olacağını işaret ediyor. Film 26 Nisan 2019‘da vizyona girecek.