reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame kuantum evreni iddialarını doğrulayan açıklama

Avengers Endgame için geri sayım devam ederken filmin ekibinin aylar önce yaptığı bir açıklamanın kuantum evreni iddialarını doğruladığı ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Avengers Infiniy War’un ardından Avengers Endgame hakkında sayısız teori ortaya atıldı. Bunlardan en çok konuşulanı Ant-Man ile bağlantılıydı. Onun yardımıyla kuantum evreninin kullanılacağı ve Thanos’un bu şekilde alt edileceği düşünülüyor. Şimdiye kadar paylaşılan görüntüler veya özet henüz bu teoriyi destekleyecek bir kanıt ortaya atmadı. Fakat geçtiğimiz sene Tom Holland ve Benedict Cumberbatch’in Avengers Infinity War döneminde verdiği röportaj yeniden gündeme geldi.

Avengers Endgame açıklaması

Bu röportajda Spider-Man’i canlandıran Tom Holland, Benedict Cumberbatch’in filmdeki en zor repliklere sahip olduğunu söylüyor. Bu durumu da şu sözlerle özetliyor: “Benedict Cumberbatch filmdeki en zor repliklere sahip. Kuantum Evreni ve o tarz şeyler hakkında konuşuyor. Bense ‘Hmm evet’ demekle yetiniyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu açıklama Avengers Infinity War döneminde yapıldı ancak filmde kuantum evrenine dair hiçbir şey duymadık. Üstelik oyuncular Infinity War ve Avengers Endgame filmlerini arka arkaya çektiler. Hangi sahnenin hangi filmde kullanılacağından emin olmadıklarını da daha önce açıklamışlardı. Buradan anlıyoruz ki Endgame filminde kuantum evreni gerçekten kullanılacak!

İlginizi çekebilir

Yeni Endgame tanıtımı