reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home’da herkesin gözünden kaçan Marvel karakteri

Marvel Sinematik Evreni‘inde üçüncü fazı sonlandıran Spider-Man Far From Home filminde herkesin dikkatinden kaçan bir Marvel kahramanının yer aldığı düşünülüyor. Peki bu kahraman kim?


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Spider-Man Far From Home‘a dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Başrolünde Tom Holland’ın yer aldığı son Örümcek Adam filmi pek çok sürprizle karşımıza çıktı ve bizleri şaşırtmayı başardı. Ancak fark ettiklerimizin haricinde ufak bir detayın üçüncü filmde karşımıza çıkabileceği düşünülüyor. Üstelik bu detay Türk asıllı oyuncu Numan Acar‘ın hayat verdiği Dimitri karakteriyle bağlantılı. Daha önce Homeland, Prison Break, In The Fade, Aladdin ve Jack Ryan gibi yapımlarda rol alan oyuncu Marvel Sinematik Evreni’ne dahil oldu. Onu SHIELD ajanlarından Dimitri olarak gördük. Fakat bu karakterin sandığımızdan çok daha önemli olabileceği ortaya çıktı.

Spider-Man Far From Home detayı

Onun aslında Örümcek Adam’ın mücadele verdiği kötülerden biri olan Chameleon‘u canlandırdığı düşünülüyor. Karakterin asıl isminin Dmitri Smerdyakov olması da bu düşünceyi güçlendiriyor. Henüz karakterin gerçekten Chameleon olduğuna dair net bir kanıt yok. Fakat bu ihtimal Marvel izleyicilerini fazlasıyla heyecanlandırmaya yetiyor. Chameleon’un Kraven The Hunter ile kardeş olduğu biliniyor. “Eğer Chameleon varsa, Kraven The Hunter da gelebilir” diye düşünülüyor. Serinin yönetmeni Jon Watts’ın da üçüncü filmin kötüsü olarak Kraven’a sıcak baktığını biliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı