reklamı kapat

POPÜLER

Dropbox Transfer
Dropbox Transfer

100GB aktarım desteğiyle şaşırtan servis: Dropbox Transfer

Dünyanın en popüler bulut depolama servisleri arasında yer alan Dropbox, Dropbox Transfer adını verdiği yeni sisteminin betasına başladı.

Alanda en çok tercih edilen bulut depolama servislerinden birisi kesinlikle Dropbox. Uzun yıllardır hayatımızda olan servis, şimdi güzel bir servisin betasına başladı. Dropbox Transfer isimli yeni servis, bir seferde belirlenen kişilere tam 100 GB dosya gönderilmesine imkan tanıyor. Güzel şekilde karşı tarafın aldığı bu dosyayı indirmek için Dropbox hesabının olması gerekmiyor. Kapalı betası belirli kullanıcılar arasında başlayan Transfer servisi, gerçekten çok kullanışlı görünüyor. Özellikle tek seferde 100 GB gibi inanılmaz bir kapasite sunmasıyla dikkat çeken Dropbox Transfer, mevcut transfer sürecideki bazı durumları da ortadan kaldırıyor. Örneğin Transfer sayesinde gönderilen dosya gönderilmiş oluyor. Yani şimdi olduğu gibi paylaştığınız bir dosyayı silerseniz bu dosyanın erişimini karşı taraf kaybetmiyor. Gönderilen dosyaların parola ile korunmasına imkan tanıyan sistem, karşı taraf dosyayı indirdiği zaman bildirim de verebiliyor. Direkt olarak Dropbox hesabınızda yüklü dosyaları aktarmanıza da destek veren altyapı, oldukça olumlu geri dönüşler alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dropbox Transfer çok kullanışlı görünüyor

Hightail, WeTransfer ve Mediafire gibi rakiplerin karşısına çıkartılan Dropbox Transfer‘in yakın zamanda herkese açılacağı belirtiliyor. Beta bekleme sürecine istenirse buradan kayıt olunabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Önemli imkanlarıyla yeni çıkan Spotify Lite