reklamı kapat

POPÜLER

Playstore

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore’dan PS4 oyunları hamlesi

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore oyun sevenlere sunulan kampanyalar ve avantajların yanı sıra; ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Oyunseverler artık PlayStation 4 oyunlarını ve oyuncu ekipmanlarını Playstore’dan avantajlı fiyatlarla satın alabilecekler.

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, oyunseverleri popüler oyunlarla buluştururken, onların her ihtiyacına karşılık verebilmek için yeniliklerine devam ediyor. En yeni ve güncel oyunları dünya ile aynı anda satışa sunan Playstore, OverGame ile yapılan işbirliği ile oyun sevenlere PlayStation 4 oyunlarını ve oyuncu ekipmanlarını Playstore üzerinden çok özel fiyatlarla sunuyor.

En yeni PlayStation 4 oyunları Marvel’s Spider Man, Detroit: Became Human ve God of War ile birlikte avantajlı fiyatlarıyla diğer PS4 oyunları ve göz alıcı modelleriyle Dualshock V2 kablosuz kontrol cihazları, Razer oyuncu ekipmanlarından mouse ve mousepad’ler özel kampanya ve indirimlerle Playstore’dan satın alınabilecek. Oyun sevenler, Playstore’dan PlayStation 4 oyunları ve oyuncu ekipmanlarına ait kupon kodlarını OverGame internet sitesi üzerinde kullanarak siparişlerinde satın alma ve kargo süreçlerini tamamlayabilecekler. Türk Telekom ev internet müşterileri ise faturalarına ek 12 aya varan taksit imkanlarından faydalanabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Playstore’da satışına başlanan Sony PlayStation 4 oyunlarına buradan, PlayStation 4 aksesuarları ve oyuncu ekipmanlarına ise buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Marvel’s Spider-Man – Limited Edition PS4 Pro Bundle Tanıtımı