reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

TTNet’in yeni dijital oyun mağazası: Playstore

TTNet oyun alanındaki yatırımlarını daha da geliştirdi ve Türkiye’nin lider dijital oyun platformu olma yolunda iddialı yepyeni bir platformla karşımıza çıktı. Gerçek oyun tutkunlarının buluşma noktası haline gelmesi planlanan bu yeni platformun ismi Playstore. Platformun önümüzdeki dönemde hangi üreticiler veya hangi stüdyolarla çalışacağı konusunda açıklama yapılmadı ama lansmanın, Crysis’in devam niteliğindeki yeni oyunu Crysis 2’nin Türkiye lansmanı ile birlikte gerçekleştirildiğini söylersek sanıyoruz ki Playstore platformunun az çok nasıl bir portföyü olacağını tahmin etmiş olursunuz.
Crysis 2
Playstore’un lansmanında TTNet Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçak dijital oyun konusunda dünyanın yüksek bir ivme içinde olduğunu ve dijital yolla ulaştırılan oyun sayısının çok yüksek değerlere geldiğini belirtti ve 2015 yılında 1 milyara yakın oyunun dijital yollarla dağıtılacağının öngörüldüğünü söyledi. Yani Türkiye’deki oyun pazarının önümüzdeki yıllarda dünya oyun pazarındaki öneminin artacağını düşünen TTNet, bu tarz bir platformla Türk oyunseverleri dijital oyuna doyurmak istiyor. Bu platformun asıl amacı, Türkiye’deki oyuncu kitlesine ulaşmak ve onların yeni çıkan oyunlara dünya ile aynı anda ve dijital indirme teknolojisi ile sahip olabilmelerini sağlamak.

TTNET müşterileri, 59,95 TL tek ödeme ve aylık 4,99 TL ile 12 taksitle ödeme imkanı ile çok avantajlı fiyatlarla Crysis 2’ye sahip olabilecekler. TTNET müşterisi olmayan kullanıcılar da Mobil Ödeme ve Kredi Kartı ile ödeme yaparak 65 TL’ye oyunu satın alabilecekler.