reklamı kapat

POPÜLER

Türkçe dil destekli Crysis 3, PC, PS3 ve Xbox 360 için satışta

Crytek tarafından geliştirilen, EA tarafından dağıtımı üstlenilen Crysis 3, nihayet satışa sunuldu. Bu yılın en iddialı yapımları arasında gösterilen Crysis 3, Türkçe dil desteği ile birlikte oyunseverlerin karşısına çıktı. CryENGINE motoru ile geliştirilen yapım, üst düzey görseller, taktiksel oynanış ve kapsamlı çoklu oyuncu desteği ile daha şimdiden oyunseverlerin gönlünde taht kuracağa benziyor.
Crysis 3
İkinci oyunun kaldığı noktadan tam 24 yıl sonrasını konu alan Crysis 3, Crysis 2’de olduğu gibi yine New York’ta geçiyor. New York şehrinin tam manasıyla harabeye döndüğü yapımda oyuncular Prophet isimli karakteri canlandırıyor. 2047 yılında geçen yapımda oyuncuların insanlığı kurtarması gerekiyor. Nanokubbe ile kaplanmış New York şehri, devasa ağaçlar, sık bataklıklar ve azgın nehirlerle dolu bir yağmur ormanına dönüşmüştür. Oyuncular bu tehlikeli dünyada hayatta kalabilmek için kendilerine taktik avantaj sağlayan geliştirilmiş Nano Giysi de dahil olmak üzere gelişmiş silahlara ve stratejilere ihtiyaç duymaktadır. Oyunda, ölümcül bir avcı olabilmek için giyilen Nano Giysi ile birlikte Predator yayı ve uzaylı silahları da kullanılabiliyor. 12 haritanın yer aldığı oyunda, yeni Hunter (Avcı) modunun da aralarında bulunduğu sekiz oyun modu ile çoklu oyuncu modları da oyunseverlere sunuluyor.
Crysis 3
Asimetrik, zamana dayalı 2’ye 10 (PC’de 2’ye 14) Hunter modu gizlenmiş iki avcıyı 10 CELL askerinin karşısına çıkarıyor. Geliştirilmiş Nano Giysileri ve ölümcül Predator yaylarını kullanan oyuncular sistematik olarak CELL askerlerine yaklaşarak onları öldürmeye çalışıyor, CELL askerleri ise ekip halinde hareket ederek tur bitene kadar hayatta kalmaya çalışıyor. Modun en ilginç özelliği ise; bir CELL askeri öldüğünde avcı olarak yeniden doğuyor ve süre dolmadan önce geride kalan CELL askerlerini yok edebilmek için diğerlerine katılıyor. Crysis 3, Türkçe dil desteğiye PlayStation 3, Xbox 360 ve PC platformları için satışa sunuldu. Oyunun PC versiyonuna TTNET‘in dijital oyun platformu Playstore üzerinden 96 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. PC versiyonunu buradan satın alabilirsiniz.

VİDEO