reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Crysis 4

Crysis 4 için üstü kapalı ilk resmi duyuru yapıldı

Crytek, biraz önce büyük bir oyun duyurusu yaptı. Uzun bekleyiş sonunda Crysis 4 için üstü kapalı ilk resmi müjde verildi.

Advertisement

Crytek, hemen yukarıdaki video ile Crysis 4 için direkt olarak isim vermese de duyuruyu yaptı. Oyun dünyasının efsane FPS oyunlarından Crysis’in yenisi, çok büyük beklentilerin merkezinde yer alıyor. Oyunun özellikle grafiksel açıdan inanılmaz olması bekleniyor. Bunun haricinde oyun için şimdilik pek bir detay ortaya çıkmış değil. Daha fazla detayın çok yakında verilmesi bekleniyor.

PC yanında sadece PlayStation 5, Xbox Series X ve Xbox Series S gibi yeni nesil oyun konsolları için satışa sunulması beklenen Crysis 4, şimdilik 2022 içerisinde çıkış yapabilecek beklentisi oluşturmuyor. Ancak yine de bir sürpriz olabilir, merak edilen oyun 2022’nin sonunda gelebilir.

İlk Crysis oyunu hatırlarsınız çığı açan grafikler ile gelmiş, o zaman oyunu yüksek ayarlarda oynamak dünyanın en özel şeyleri arasında yer alıyordu. Yıllarca bilgisayar performansını test etmek adına kullanılan Crysis, Türkiye için ayrıca özel bir oyundu. Çünkü Crytek, 1999’da üç Türk kardeş olan Cevat, Avni ve Faruk Yerli tarafından Almanya’nın Coburg şehrinde kurulmuştu. Bu yüzden ilk oyun ve sonrası Türkçe desteğiyle de büyük ses getirmişti.

İlginizi Çekebilir: Etkileyici Porsche Müzesi içinde drone ile bir tur atın