reklamı kapat

POPÜLER

The Flash DC

Ezra Miller’lı The Flash filmi DC hayranlarını üzecek

Justice League sonrasında DC çizgi romanlarından uyarlanan The Flash filmi cephesinde pek olumlu gelişmeler yaşanmıyor. Son haberler hayranların canını sıkacak gibi duruyor.

Bildiğiniz gibi The Flash filminin temelleri Batman v Superman ve Justice League ile birlikte atıldı. Ancak Warner Bros. bir de Barry Allen orijin filmi planlıyor. Bu proje önce Flashpoint ismiyle anılıyordu ve aynı isimli çizgi romandan uyarlanacaktı. Ardından değişiklik kararı alındı ve projenin sadece The Flash orijini olmasına karar verildi. O zamandan bu yana Ezra Miller‘ın rol alacağı filme dair somut bir adım atılması bekleniyordu. Ancak ortaya çıkan gelişme hiç de beklediğimiz türden olmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Jonathan Goldstein ve John Francis Daley‘in üstlendiği The Flash’ın 2020 senesinde vizyona girmesi bekleniyordu. Fakat Variety‘nin haberine göre filmin ortalama üç sene kadar ertelenmesi söz konusu. Bu üzücü haberin iki sebebi var. Bunlardan ilki The Flash’ın senaryosunun hala hazır olmaması. Bu da çekimleri 2019’da gerçekleştirmeyi imkansız kılıyor. Öte yandan Ezra Miller’ın yine Warner Bros. projesi olan Fantastic Beast 3‘te rol alacağı netlik kazandı. Oyuncunun Fantastik Canavarlar çalışmalarını bitirmeden The Flash’a zaman bulması da mümkün görünmüyor. Özetle The Flash en iyi ihtimalle 2021‘de, en gerçekçi ihtimalle ise 2023‘te vizyonda olabilecek.

İlginizi çekebilir

Justice League fragman