reklamı kapat

POPÜLER

The Flash

DC’nin The Flash filminde şaşırtan gelişme

Warner Bros. stüdyoları son yıllarda The Flash filmini izleyici karşısına çıkartmaya hazırlanıyor. Fakat zaman içinde planlarda değişiklik yaşanıyor gibi görünüyor.

Aslına bakarsanız The Flash’ın filmi duyurulalı oldukça uzun zaman oldu. Justice League öncesinde de bu projeyi konuşuyor ve nasıl beyaz perdeye aktarılabileceğini düşünüyorduk. Fakat aradan geçen bunca zamana rağmen projeyi gerçekleştirmek mümkün olmadı. Bunun en önemli nedenlerinden biri ise filmin bitmeyen yönetmen arayışıydı. 2015 senesinde The Flash için Chris Miller ve Phil Lord ile anlaşma sağlanmıştı. Fakat ikili Solo: A Star Wars Story için bu projeyi bıraktı. Dark Shadows filminin yazarı Seth Grahame-Smith senaryo için düşünülen isimlerden biriydi ancak stüdyoyla fikir ayrılıkları yaşandığı için bu ortaklık devam etmedi. Ondan sonra Dope ile bilinen Rick Famuyiwa da aynı sebepten stüdyoyla yollarını ayırmayı seçmişti. Bir dönem senaryo işini Ezra Miller’ın halledeceğini bile okumuştuk ancak belirsizlik dönemi son buldu ve yönetmen olarak Andrés Muschietti ile anlaşma sağlandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenin The Flash açıklaması

That Hashtag Show,’un haberine göre Andrés Muschiett, The Flash’a dair enteresan bir açıklamada bulundu. Yönetmen filmin bilindiği gibi Flashpoint çizgi romanını temel alacağını ancak izleyicilerin beklediğinden farklı bir yapım olacağını açıkladı. Normalde Flashpoint hikayesinde Barry Allen geçmişe gidip annesini kurtarıyor ancak zamanda büyük değişikliklere sebep oluyordu. The Flash ile yaşanacak bu değişiklikler DC sinema evrenindeki güncel değişiklikleri gerçekleştirmek için kullanılabilir. Fakat yönetmenin açıklaması bu beklentilerin boşa çıkabileceğini gösteriyor.

İlginizi çekebilir

Wonder Woman 1984’ün fragmanı