POPÜLER

Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active2

Samsung Galaxy Watch Active2’nin aktif yaşam özellikleri

 - Güncelleme: 13 Ocak 2020 11:45

Samsung Galaxy Watch Active2, nabız ölçümünden egzersiz takip özelliklerine kadar daha sağlıklı bir hayatın kapılarını aralayan yeteneklerle geliyor.

Pil gücü ve tasarımıyla dikkatleri çeken Samsung Galaxy Watch Active2, aynı zamanda aktivite takip özellikleriyle de sağlığına dikkat eden kullanıcılar için geniş yelpazede yetenekler sunmayı ihmal etmiyor. Akıllı telefonunuza bağlanarak bildirim ve çağrıları bileğinize taşıyan akıllı saat, aynı zamanda gelişmiş aktivite takip özellikleriyle de geliyor. Gün içindeki hareketliliğinizi algılayabilen akıllı saat, günlük hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı oluyor. Etkinlik başlığı altında gün içinde yaktığınız kalorileri gösteren cihaz, antrenman sürenizin yanı sıra saat başı hareketliliğinizi de ölçüyor. Günlük hareketliliğin yanı sıra spor tutkunları içinde gelişmiş aktivite takibi özellikleri öne çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active2

Samsung Galaxy Watch Active2 otomatik takip özelliğine sahip

Samsung‘un akıllı saati hareketlerinizi takip ettiği için yüzmenin de dahil olduğu yedi egzersizi otomatik olarak algılayabiliyor. Böylece saati taktıktan sonra doğrudan spora başlayabiliyorsunuz ve yedi ana başlıkta egzersiz takibi için özel bir ayar yapmanıza gerek kalmıyor. Düzinelerce aktiviteyi takip eden akıllı saat ile diğer aktiviteleri ise basit birkaç dokunuşla seçebilirsiniz. Vücut sağlığının yanı sıra zihin sağlığına da önem veren akıllı saat, stres seviyenizi ölçebiliyor. Bu sayede stresiniz yükseldiğinde önerilen rehberli nefes egzersizleriyle stres seviyenizi düşürmeniz mümkün oluyor. Sağlık takibini ciddiye alan model arka yüzeyinde yer alan sekiz foto diyotla nabız takibi de yapabiliyor. Nabzınızın normal seviyelerin üzerine çıkması veya altına inmesi durumunda size bir uyarı gönderen akıllı saat; sağlıklı bir hayat için ihtiyacınız olan özellikleri tek bir gövdede bir araya getiriyor.

Şık tasarımı, dikkat çekici pil ömrü, uyku takibi özellikleri ve gelişmiş aktivite takip yetenekleriyle Galaxy Watch Active2, ihtiyacınız olan tüm özellikleri tek bir modelle sunmayı başarıyor.

Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

*Cihazla elde edilen ölçüm tıbbi uygulamalarda kullanılmaya uygun değildir.

İlgili video

Galaxy Watch Active2 ile harekete geç
https://www.youtube.com/watch?v=aov7_NIyYaA

İLGİLİ HABERLER