reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2

Samsung Galaxy Watch Active 2 ile klasik şıklıktan daha fazlası

01 Kasım 2000

Akıllı saatlerin günlük aksesuarlara dönüştüğü günümüzde Samsung Galaxy Watch Active 2, kişiselleştirilebilir tasarımı ve klasik saatleri aratmayan gövdesiyle en şık modellerden biri.

Gün içinde kıyafet seçimlerimiz kadar aksesuar seçimlerimizin de ne denli önemli olduğunun farkında olan Samsung Galaxy Watch Active 2, klasik saat şıklığından vazgeçemeyenlere hitap ediyor. Yuvarlak gövdesiyle klasik saat tutkunlarının kalbini kazanan akıllı saat, kişiselleştirilebilirliğiyle de tasarımını desteklemeyi ihmal etmiyor. 40 mm ve 44 mm olmak üzere iki farklı gövde boyutuyla gelen model, daha geniş ekranıyla da hem kullanımı kolaylaştırıyor hem de şık görünümünü destekliyor. Altın, gümüş ve siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip model, aynı zamanda kullanıcılara zengin bir yelpazede kayış alternatifleri sunmayı ihmal etmiyor. IP68 derecesinde su ve toz koruma oranına sahip akıllı saat sadece gün içinde değil 7/24 kolunuzdan çıkarmak istemeyeceğiniz bir tasarıma sahip. Üstelik tasarımındaki kişiselleştirilebilir özellikler kayış alternatifleriyle de sınırlı değil.

Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2

Samsung Galaxy Watch Active 2 ile akıllı kişiselleştirme

Akıllı saat, halihazırda uygulama mağazasında kullanıcılara sayısız kadran seçeneği sunuyor. Dilediğiniz kadranı basit bir şekilde saate indirip, ekranda görünecek detayları da belirleyebiliyorsunuz. Galaxy Watch Active 2’nin biraz daha fazlasını isteyenler için çarpıcı birkaç kişiselleştirme özelliği de bulunuyor. Onlardan biri görünüşünüze ve ruh halinize göre bir saat kadranı oluşturma. O gün seçtiğiniz kıyafetlerin bir fotoğrafını çektiğinizde akıllı saat ona en uygun saat kadranını ayarlıyor. Böylelikle saatin kadranını tarzınıza birkaç saniye içinde uydurarak tasarım bütünlüğüne erişebiliyorsunuz. Benzer bir özellik kayışlarla da destekleniyor. Bir saat kayışı satın alıp ambalajın üzerindeki QR kodunu tarattığınızda Samsung’un Galaxy Store’undan uygun bir saat kadranı indirmek için bir bağlantı edinebiliyorsunuz.

Kişiselleştirilebilir tasarımı ve klasik saat şıklığı ile Galaxy Watch Active 2, akıllı saat modelleri arasında tarzınıza en uygun model olduğunu adeta ilan ediyor.

İlginizi çekebilir

Akıllı saatin tanıtım filmi