POPÜLER

Samsung Galaxy Watch Active 2
samsung galaxy watch
samsung galaxy watch active 2
Samsung Galaxy Watch Active2

Samsung Galaxy Watch Active2 ile klasik şıklıktan daha fazlası

 - Güncelleme: 13 Ocak 2020 11:46

Akıllı saatlerin günlük aksesuarlara dönüştüğü günümüzde Samsung Galaxy Watch Active2, kişiselleştirilebilir tasarımı ve klasik saatleri aratmayan gövdesiyle en şık modellerden biri.

Gün içinde kıyafet seçimlerimiz kadar aksesuar seçimlerimizin de ne denli önemli olduğunun farkında olan Samsung Galaxy Watch Active2, klasik saat şıklığından vazgeçemeyenlere hitap ediyor. Yuvarlak gövdesiyle klasik saat tutkunlarının kalbini kazanan akıllı saat, kişiselleştirilebilirliğiyle de tasarımını desteklemeyi ihmal etmiyor. 40 mm ve 44 mm olmak üzere iki farklı gövde boyutuyla gelen model, daha geniş ekranıyla da hem kullanımı kolaylaştırıyor hem de şık görünümünü destekliyor. Altın, gümüş ve siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip model, aynı zamanda kullanıcılara zengin bir yelpazede kayış alternatifleri sunmayı ihmal etmiyor. IP68 seviyesinde dayanıklılığı olan akıllı saat suya ve toza karşı dayanıklılık sunuyor. Sadece gün içinde değil duşta ya da yüzerken de kullanabileceğiniz model 7/24 kolunuzdan çıkarmak istemeyeceğiniz bir tasarıma sahip. Üstelik tasarımındaki kişiselleştirilebilir özellikler kayış alternatifleriyle de sınırlı değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
samsung galaxy watch
samsung galaxy watch active 2
Samsung Galaxy Watch Active2

Samsung Galaxy Watch Active2 ile akıllı kişiselleştirme

Akıllı saat, halihazırda uygulama mağazasında kullanıcılara sayısız kadran seçeneği sunuyor. Dilediğiniz kadranı basit bir şekilde saate indirip, ekranda görünecek detayları da belirleyebiliyorsunuz. Galaxy Watch Active2, tasarımda biraz daha fazlasını isteyenler için çarpıcı birkaç özelliğe sahip. Onlardan biri görünüşünüze ve ruh halinize göre bir saat kadranı oluşturma. O gün seçtiğiniz kıyafetlerin bir fotoğrafını çektiğinizde akıllı saat ona en uygun saat kadranını ayarlıyor. Böylelikle saatin kadranını tarzınıza birkaç saniye içinde uydurarak tasarım bütünlüğüne erişebiliyorsunuz. Benzer bir özellik kayışlarla da destekleniyor. Bir saat kayışı satın alıp ambalajın üzerindeki QR kodunu tarattığınızda Samsung Galaxy Store’dan uygun bir saat kadranı indirmek için bir bağlantı edinebiliyorsunuz.

Kişiselleştirilebilir tasarımı ve klasik saat şıklığı ile Galaxy Watch Active2, akıllı saat modelleri arasında tarzınıza en uygun model olduğunu adeta ilan ediyor.

Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili video

Galaxy Watch Active2 ile akıllı öneriler
https://youtu.be/OZRTXuvSGuQ

İLGİLİ HABERLER