POPÜLER

Samsung Galaxy Watch Active2

Samsung Galaxy Watch Active2 modelinin etkileyici pil performansı

 - Güncelleme: 13 Ocak 2020 11:47

Samsung Galaxy Watch Active2, özellikleriyle günlük yaşamı desteklerken pil gücüyle de kullanıcıları yarı yolda bırakmıyor.

Samsung, Galaxy Watch Active2 ile şık tasarımı, etkileyici özelliklerle buluşturarak çatısı altındaki en dikkat çekici akıllı saat modellerinden birine imza atıyor. Tasarımıyla klasik saatleri aratmayan, özellikleriyle de 7/24 kullanmak isteyeceğiniz bu akıllı saatin sunduğu performans ne alemde dersiniz? Akıllı saatler artık günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmaya başladı. Sağlıklı bir yaşam için bizi motive eden, egzersiz takibi yapan, yer yer telefondan uzaklaşmamızı sağlayan, bildirimleri bileğimize taşıyarak herhangi önemli bir durumu kaçırmamamızı mümkün kılan, hatta aramaları dahi cevaplayabileceğimiz Galaxy Watch Active2, sunduğu deneyimi pil gücüyle tamamlayan modellerden oluyor. Pil performansıyla dikkat çekici modeller arasında yer alan akıllı saat, siz eve dönene kadar performansını korumaya devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy Watch Active2
Samsung Galaxy Watch Active2
Samsung Galaxy Watch Active2
Samsung Galaxy Watch Active2
Samsung Galaxy Watch Active2

Samsung Galaxy Watch Active2 ile gün boyu kullanım

Tasarımı, kadran ve kayış alternatifleriyle tarzınıza ayak uyduran model, pil performansıyla da günlük koşuşturmacanızın en yakın takipçisi oluyor. Normal bir kullanımda uzun süre dayanan akıllı saat, “Acaba şarjı biter mi?” endişesini de rafa kaldırıyor. Uzun süre kullanmaya ara vermeden keyfini çıkarabileceğiniz akıllı saati şarj etmek içinse tek yapmanız gereken onu kompakt manyetik kablosuz şarj cihazının* üzerine yerleştirmek. Şarj ucu veya kablosu gerekmeksizin manyetik gövde doğrudan saatinizi sarıyor ve saatiniz şarj olmaya başlıyor. Şarj tamamen dolduktan sonra da bir kez daha sizi gün içinde desteklemeye hazır hale geliyor.

Gün içinde ihtiyaç duyduğunuz her an pil performansıyla yanınızda olacak olan Samsung‘un akıllı saati, şık tasarımı ve özellikleriyle de tamamlayıcı aksesuarınız olmayı başarıyor.

Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

*Kompakt manyetik kablosuz şarj cihazı ayrı olarak satılmaktadır.

İlgili video

Galaxy Watch Active2 ile harekete geç
https://www.youtube.com/watch?v=aov7_NIyYaA

İLGİLİ HABERLER