reklamı kapat

POPÜLER

The Flash filmi yola bir eksikle devam ediyor

Başrolünde Ezra Miller‘ın yer aldığı The Flash, DC çizgi romanlarından sinemaya aktarılıyor. Merakla beklenen filmin ekibinden önemli bir ismin ayrıldığı açıklandı.

Hollywood son zamanlarda çizgi roman uyarlaması yapımlara ağırlık veriyor. Şimdiye kadar gösterime giren filmler yoğun ilgi gördükçe her geçen gün yeni bir kahraman beyaz perdeye taşınıyor. Sırada DC çizgi romanlarında yer alan The Flash var. Bu karakteri her ne kadar The CW‘daki dizisinden tanısak da, sinemada farklı bir versiyonunu göreceğiz. Ezra Miller‘ın başrolünde olduğu yapımın 2018 senesinde vizyona girmesi bekleniyordu ancak yönetmen Rick Famuyiwa‘nın projeden ayrıldığı ortaya çıktı.

Bu durumun aynısı daha önce Wonder Woman‘da yaşanmıştı. Michelle MacLaren‘nin ayrılmasının arkasından Patty Jenkins ile anlaşma sağlanmıştı. Böylece filmin prodüksiyon çalışmalarında bir aksama yaşanmamıştı. Şimdi benzer bir formülün The Flash üzerinde uygulanması bekleniyor.

Warner Bros. henüz bu önemli ayrılıkla ilgili açıklamada bulunmadı. Eğer işler Wonder Woman’daki gibi ilerlerse, The Flash’ın vizyona girmesi gecikmeyecek. Merakla bekklenen yapım 16 Mart 2018‘de izleyici karşısına çıkabilecek.