reklamı kapat

POPÜLER

Logan’ın fragmanı bu kez hayran yapımı Wonder Woman tanıtımına ilham verdi [Video]

Son zamanlarda çizgi roman uyarlaması projelerin arkası kesilmiyor. Bunlar arasında DC‘nin en sevilen kahramanlarından Wonder Woman da yer alıyor. Şimdi bir çizgi roman hayranı Wonder Woman ile Logan‘ın kendine özgü tanıtım tarzını hazırladığı bir video ile bir araya getirdi.

Başrolünde Hugh Jackman‘ın yer aldığı son Wolverine filmi Old Man Logan serisine dayanıyor. Yetişkinlere hitap edecek olan bu filmin tanıtımları da diğer çizgi roman uyarlamalarından farklı havasıyla dikkat çekiyor. Öyle ki her geçen gün farklı bir süper kahramanın görüntüleri Logan tarzında bir tanıtıma dönüştürülüyor. Bunlardan en fazla ilgi çekeni Batman olmuştu. Şimdi sıra Wonder Woman‘a geldi.

2010robski tarafından hazırlanan hayali yapımın tanıtımı Diana şeklinde adlandırılıyor. Burada şimdiye kadar Wonder Woman filminin fragmanlarında yer alan görüntüler kullanılıyor. Tabii şimdiden Logan ile özdeşleşen Johnny Cash’in Hurt parçası da bu görüntülere eşlik ediyor.

Başrolünde Gal Gadot‘un yer aldığı Wonder Woman filmi 2 Haziran 2017’de vizyona girecek. Bir hayran videosu furyasını başlatan Logan ise 3 Mart 2017’de gösterime başlayacak.

İLGİLİ HABERLER