reklamı kapat

POPÜLER

Logan’dan paylaşılan fotoğraflarda yeni karakterlerle tanışıyoruz

Sevilen birçok çizgi roman kahramanını ilk kez beyaz perdeye taşıyacak olan Logan filminden yeni görseller gün yüzüne çıktı. Bu fotoğraflar çizgi roman uyarlaması sevenlerin heyecanını artırmayı başardı.

Logan özellikle Hugh Jackman‘ın Wolverine karakterine vedası olmasıyla büyük ilgi çekmişti. Ardından filmin Marvel çizgi romanlarından Old Man Logan‘a dayandığı ortaya çıktı. Bu durum izleyicilerin merakını iyice körükledi. Geçtiğimiz haftalarda yenilenen resmi özete bakılırsa Wolverine ve Proseför X bir süredir Meksika sınırında yaşıyor ve dünyadan uzak duruyor. Ancak Logan’ın bu çabası karanlık güçler tarafından takip edilen genç bir mutantın ortaya çıkmasıyla son buluyor. Bu vesileyle Laura Kinney yani X-23‘le tanışma fırsatı yakalıyoruz. Her ne kadar şimdilik resmi bir açıklama olmasa da onun ilerleyen yıllarda Wolverine ismini devralması bekleniyor. Empire tarafından paylaşılan fotoğraflarda ise Logan’ın yanı sıra Caliban, Dr. Zander Rice ve Donald Pierce‘ı görüyoruz.

Yakında gösterime başlayacak filmde Hugh Jackman’a Patrick Stewart, Richard E. Grant, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Elise Neal ve Eriq La Salle gibi isimler eşlik ediyor.

Hepimizin heyecanla beklediği Logan 3 Mart 2017‘de vizyona girecek. Filmden paylaşılan fotoğrafları haberimizin girişindeki galeride bulabilirsiniz.