reklamı kapat

POPÜLER

Wolverine’in yıllar içindeki “değişimine” şahit olun [Video]

Hugh Jackman’ın hayat verdiği Wolverine‘e veda etmemize oldukça kısa bir zaman kaldı. Logan’ın vizyona girmesinden hemen önce Wolverine’in 35 yıl içindeki değişimi bir video ile gözler önüne seriliyor.

Farklı bir çizgi roman uyarlaması oluşuyla dikkat çeken Logan uzun bir süredir merakla bekleniyor. Elbette bu yapımın en büyük özelliği Hugh Jackman‘ın Wolverine’e vedası oluyor. 2000‘lerden beri bu karaktere hayat veren tecrübeli oyuncu artık farklı projelere yönelmeyi amaçlıyor. Böylece bir devrin sonu da gelmiş oluyor. Burger Fiction imzası taşıyan video ise bir anlamda Jackman’a elveda diyor.

Bu noktada belirtmekte yarar var, video Wolverine’in sadece ekran macerasını kapsıyor. Marvel çizgi romanlarındaki değişime yer vermiyor. Bu sebeple ilk olarak 1982 yapımı animasyon Spider-Man and His Amazing Friends‘i görüyoruz. Uzun yıllar boyunca çizgi filmler ve animasyon yapımlarda görünen kahramanımızın talihi 2000 yapımı X-Men ile değişiyor. X-Men United, X-Men: The Last Stand, X-Men Origins: Wolverine, X-Men: First Class, The Wolverine, X-Men: Days of Future Past, X-Men: Apocalypse derken video Logan ile son buluyor. Sayarken bile yoruluyoruz ancak Jackman sevilen kahramana toplamda dokuz filmde hayat vermiş oluyor.

Wolverine’in değişimi ve gelişimini konu eden videoyu haberimizin girişinde bulabilirsiniz. Unutmadan hatırlatalım, Logan filmi 3 Mart‘tan itibaren izleyici karşısına çıkacak.

YORUMLAR