reklamı kapat

POPÜLER

Logan’da X-23’ün geçmişi gözler önüne seriliyor [Video]

Önümüzdeki ay vizyona girecek olan Logan filmi Wolverine‘in beyaz perdeye vedası olmakla kalmayacak. Aynı zamanda bir başka süper kahramanı izleyicilerle tanıştıracak. Mutantların giderek azaldığı bu dünyada X-23‘ün nasıl yaratıldığına da şahit olacağız. Şimdi bu süreci özetleyen kısa bir video izleyicilerle paylaşıldı.

Bildiğiniz gibi Marvel çizgi romanlarına dayanan Logan, Hugh Jackman‘ın Wolverine karakterine son hayat verişi olacak. Old Man Logan çizgi romanından esinlenen hikaye bu sebepten buruk bir heyecanla bekleniyor. Aynı zamanda ileride Wolverine ismini devralacak olan X-23‘ün tanıtılacak olması da büyük merak yaratıyor. Filmin yönetmeni James Mangold tarafından paylaşılan yeni sahne küçük kahramanımızın geçmişine odaklanıyor. Wolverine’in genlerinden yaratılan Laura Kinney uzun bir süre üzerinde yapılan deneylere maruz kalıyor. Videonun sonunda artık istenen seviyeye ulaşan kızın kendi üzerinde yaptığı denemeleri görüyoruz. Kolunu kesmesiyle, bu yaraların kapanması bir oluyor. Filmde mutantların soyu giderek tükenirken Laura’nın çıkagelmesi Logan’ı şaşırtıyor. Profesör X ise uzun bir süredir bunu bekliyor gibi görünüyor. Onun peşindekilerden kurtulma çabası Logan ile Charles Xavier’in dur durak bilmeyen bir kovalamacanın içine düşmesine neden oluyor.

Hugh Jackman‘ın yanı sıra Patrick Stewart, Richard E. Grant, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Elise Neal ve Eriq La Salle gibi isimlerin rol aldığı Logan’ın 3 Mart 2017‘de vizyona girmesi bekleniyor. Bahsi geçen videoyu haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

YORUMLAR