reklamı kapat

POPÜLER

Logan’ın yeni tanıtımıyla Wolverine’in soluksuz macerası başlıyor [Video]

Sevilen kahramanlardan Wolverine‘in beyaz perdedeye vedası niteliğindeki Logan‘ın vizyona girmesine sayılı günler kaldı. Heyecanlı bekleyiş devam ederken Logan filminin yeni tanıtımı Super Bowl dolayısıyla ortaya çıktı.

Artık hepimizin iyi bildiği üzere Logan, Marvel çizgi romanlarından Old Man Logan‘a dayanıyor. Zamanında büyük beğeni toplayan bu seri Wolverine’in yaşlılık dönemini konu ediyor. Yönetmen koltuğunda James Mangold‘un oturduğu Logan aynı zamanda bir başka süper kahraman olan X-23‘ü tanımamıza vesile oluyor. Paylaşılan bilgilere bakılırsa bu yeni hikaye 2020‘lerde geçiyor. Logan ve Profesör X, Meksika sınırında yaşıyor ve dikkat çekmemeye çabalıyor. Bir zamanlar kahraman olarak görmeye alıştığımız Wolverine artık şoförlük yaparak para kazanıyor. Kendini alkole veren Logan’dan ufak bir kız çocuğunu Kanada sınırına götürmesi isteniyor. Her ne kadar bu işi almak istemese de, Charles Xavier onu ikna ediyor. Laura Kinney‘in peşine düşen karanlık güçler dolayısıyla onları sonu gelmeyen bir kovalamaca bekliyor.

Başrolünde Hugh Jackman‘ın yer aldığı bu yapımda ona Patrick Stewart, Richard E. Grant, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Elise Neal ve Eriq La Salle gibi isimler eşlik ediyor.

Logan’ın 3 Mart 2017‘de vizyona girmesi bekleniyor. Merakla beklenen yapımdan paylaşılan son tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER