reklamı kapat

POPÜLER

Wolverine ve Storm’un gizli geçmişi ortaya çıktı

Hugh Jackman’ın hayat verdiği Wolverine’in beyaz perde macerası son buldu. Fakat bu sevilen kahramana dair bilmediğimiz daha çok şey var gibi görünüyor. Storm karakterine hayat veren Halle Berry, X-Men filmlerinden heyecan uyandıran bir sırrı gün yüzüne çıkarttı.

Bildiğiniz üzere Halle Berry uzun bir süre X-Men filmlerinde yer aldı. Onun hayat verdiği Storm’u son olarak X-Men: Days of Future Past filminde gördük. Wolverine geçmişe giderek zaman akışını değiştirdi. Böylece X-Men dünyası bir anlamda sıfırlanmış oldu. Bunun ardından Hugh Jackman, Logan ile izleyici karşısına çıktı. Wolverine karakterine duygusal bir şekilde veda etti. Ancak görünen ki Wolverine’in sandığımızdan daha hareketli bir aşk hayatı varmış.

Kidnap filminin tanıtım çalışmalarını sürdüren Halle Berry’e X-Men filmleri soruldu. Sevilen oyuncu Wolverine ve Storm’un izleyicilere yansımayan bir geçmişi olduğunu açıkladı. Bu durumu da  “Logan ve Storm eskiden birlikteydi. Başta her şey güzeldi ancak Logan, Jean Grey’e aşık olunca işler değişti. Aynı anda iki kadını idare etme işi Storm’un hoşuna gitmedi. Yer aldığım son X-Men filminde Logan ve Storm’un öpüştüğü bir sahne vardı. Maalesef bu anlar filmde yer almadı. Yani size söylediğim şey aslında gerçek. Bu hikayeyi Hugh Jackman ile geliştirdik. Çünkü X-Men filmleri boyunca neden kimsenin Storm’u sevmediğini düşünüyordum. Storm’da ne gibi bir problem var? Neden kimse onunla ilgilenmiyor? Bunun üzerine Storm ile Logan’ın birlikte olduğuna, işlerin Jean Grey yüzünden bozulduğuna karar verdik.” sözleriyle dile getirdi.

Wolverine ve Storm ilişkisi X-Men çizgi romanlarında da yer alıyor. Bu iki süper kahramanın evli olduğu bir alternatif gerçeklik bulunuyor. Halle Berry’nin bahsettiği kesilmiş sahne ise daha önce yayınlanmıştı. Bahsi geçen bu anları hemen aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

VİDEO