reklamı kapat

POPÜLER

Wolverine’in emeklilik günlerine şahit olun [Video]

Hugh Jackman‘ın Wolverine karakterine vedası olarak da görülebilecek olan Logan her geçen gün farklı bir içerikle gündeme geliyor. Filmden şimdi de kahramanımızın emeklilik günlerini özetleyen bir video yayınlandı.

Advertisement

Şimdiye kadar paylaşılan bilgilere bakılırsa heyecan uyandıran bu film Old Man Logan çizgi romanına dayanıyor. Çıktığı dönemde çok beğenilen bu seri Wolverine’in yaşlı halini anlatıyor. Bu hikaye şimdi farklı yan faktörlerle birlikte James Mangold tarafından beyaz perdeye taşınıyor. Tabii yan faktör dediğimize bakmayın, izleyicilerle ilk kez tanıştırılacak olan X-23‘ün ileride Wolverine ismini devralması bekleniyor. 2020‘lerde geçen hikayede Logan ve Profesör X, Meksika sınırında sakin bir hayat sürüyor. Mutantların sayısının iyice azaldığı bu dönemde kahramanımız şoförlük yaparak geçiniyor. Bir gün ondan ufak bir kız çocuğunu Kanada sınırına götürmesi isteniyor. İstemeye istemeye kabul ettiği bu iş daha sonra amansız bir kovalamacaya dönüşüyor. Paylaşılan videoda da Wolverine‘in sıkıcı emeklilik günlerini görüyoruz. Limuzin şoförü olarak çalışırken bekarlığa veda partilerine ve lüks düşkünü insanlara katlanması gerekiyor. Araba sürerken bile alkol elinden düşmüyor.

İlgi uyandıran bu uyarlama yapımda Hugh Jackman‘ın yanı sıra Patrick Stewart, Richard E. Grant, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Elise Neal ve Eriq La Salle gibi isimler rol alıyor.

Farklı tarzıyla dikkat çeken Logan’ın 3 Mart 2017‘de vizyona girmesi bekleniyor. Wolverine’in emeklilik günlerini ortaya koyan videoya haberimizin girişinden ulaşabilirsiniz.