reklamı kapat

POPÜLER

Logan’ın siyah beyaz versiyonu geliyor

Wolverine’in izleyicilere veda etmesine vesile olan Logan gişede rüzgar gibi esedursun filmin yönetmenliğini üstlenen James Mangold siyah beyaz versiyonun müjdesini verdi.

Hatırlarsanız Logan’ın tanıtım süreci ilk başladığında James Mangold filminden siyah beyaz kareler paylaşıyordu. Bunların arasında kahramanlarımız, bulundukları ortamlar veya filmin havasını taşıyan eşyalar yer alıyordu. Fotoğrafların güzelliği hayranların “Acaba Logan siyah – beyaz mı olacak?” diye merak etmesine neden olmuştu. Fakat ilk fragmanın gün yüzüne çıkmasıyla bu ihtimal ortadan kalktı. Buna rağmen herkesin zihninin bir köşesinde siyah beyaz Logan isteği oluştu.

James Mangold çizgi roman sevenlerin bu istediğini yanıtsız bırakmayacak gibi görünüyor. Heyecan uyandıran bu gelişme Deadline‘ın haberiyle gün yüzüne çıktı. Logan’ın tıpkı Mad Max: Fury Road‘un Black & Chrome gibi bir versiyonu olacağı dile getirildi. Başarılı yönetmen “Fotoğraflar izleyicilerde büyük bir heyecan yaratmıştı. İnsanlar filmin siyah beyaz olup olmayacağını merak etmeye başlamıştı. Biz de bu fikre bir şans vereceğiz. Sanırım siyah beyaz film Logan’ın Blu-ray versiyonunda yer alacak. Bence filmimiz siyah beyazken de çok güzel görünecek.” sözlerini sarf etti. Böylece resmen müjdeyi vermiş oldu.

Logan’ın siyah beyaz versiyonu için sabırsızlanıyoruz. Filmin normal halinin hala vizyonda olduğunu ve sinemalarda izlenebileceğini de hatırlatalım.

YORUMLAR