reklamı kapat

POPÜLER

Logan’ın silinmiş sahnesinde Jean Grey göndermesi [Video]

Logan’ın Blu-Ray versiyonunda bir sürpriz yapılacağı ve filmden kesilen sahnelere yer verileceği uzun bir süre önce belli olmuştu. Sonunda bu sahneler birer birer gün yüzüne çıkmaya başladı.

Hatırlayacağınız üzere Logan’ın vizyona girdiği dönemde Wolverine’in Jean Grey‘i hiç anmaması gündeme gelmişti. Yönetmen James Mangold, Jean Grey’in adının geçtiği bir sahne çektiklerini ancak filmin tonuna uymadığından çıkartma kararı aldıklarını dile getirmişti. Ardından bu anların Blu-ray versiyonunda yer alabileceğini müjdelemişti.

Sonunda bu sahne gün yüzüne çıktı. Yemek sahnesinin devamı olduğu görülen anlarda Logan’a daha önce evlenip evlenmediği soruluyor. Logan bu soru karşısında dolu kalırken, Charles Xavier onun yerine cevap veriyor. Jean Grey’in kendi öğrencisi olduğunu ve onu Logan’ın öldürdüğünü söylüyor. Öldürme kelimesiyle birlikte herkes donup kalırken, daha sonra bu sözler onun yaşlı olmasına bağlanıyor. Sahnede üstü kapalı bir gönderme yerine direkt Jean Grey’in ismine yer verilmesi özellikle dikkat çekiyor.

Logan’dan silinmiş bu sahneyi haberin devamındaki videoda bulabilirsiniz. Yalnız dikkat etmekte fayda var, videoyu ekleyen hesap bu sahnenin sadece YouTube üzerinden izlenmesine müsade ediyor. Bu sebeple videoyu açtıktan sonra YouTube’a geçiş yapmak gerekiyor. Son olarak sahne resmi kaynaklarca eklenmediğinden her an silinme ihtimali de bulunuyor.

VİDEO
https://www.youtube.com/watch?v=WBToXUf74LI