reklamı kapat

POPÜLER

Logan’ın Blu-Ray versiyonunda sürpriz

Geçtiğimiz hafta vizyona giren ve izleyicilerden yoğun ilgi gören Logan‘a dair gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor. Şimdi de filmin Blu-Ray versiyonunda kesilmiş bir sahnenin yer alabileceği müjdelendi.

Eğer orijinal X-Men filmlerini seyrettiyseniz Wolverine, Jean Grey ve Cyclops arasında yaşanan aşk üçgenini biliyorsunuzdur. Logan’ın üçüncü kişi olduğu bu ilişki oldukça hazin bir şekilde sonuçlandı. Wolverine güçlerini kontrol edemez hale gelen Jean Grey’i öldürmek zorunda kaldı. Ardından çekilen X-Men: Days of Future Past filmiyle tüm bu olaylar sıfırlandı. Böylece Jean Grey ve ölen X-Men üyeleri hayata döndü. Bu güzel gelişmeye rağmen Logan’da öğrendik ki farklı talihsiz olaylar yaşanmış. Buna rağmen Wolverine büyük aşkının isimi bir kez bile anlamadı. Onun bu tavrı da birçok izleyicinin zihninde soru işareti yaratmıştı. Filmin yönetmenliğini üstlenen James Mangold bu soru işaretini ortadan kaldıracak bir açıklamada bulundu.

Logan’da Jean Grey’in isminin geçtiği bir sahne çektiklerini ancak bu gelişme sahnenin tonuna uymadığı için filmden çıkartma kararı aldıklarını dile getirdi. Ardından silmeye karar verdikleri bu anların filmin Blu-Ray versiyonuna eklenebileceğini açıkladı. Başarılı yönetmen daha önce de Logan’ın siyah beyaz versiyonu olacağını müjdelemişti. Görünen o ki Logan’ın Blu-Ray versiyonunu almak için birçok nedenimiz olacak.