reklamı kapat

POPÜLER

Wolverine beklenmedik bir şekilde beyaz perdeye dönüyor

Logan ile Hugh Jackman‘ın hayat verdiği Wolverine’e veda ettik. Ancak görünen o ki Wolverine beyaz perdeden uzun süre uzak kalmayacak. Aksine Logan’ın devamı niteliğinde olacak yeni bir film için çalışmalar başladı bile!

Bu yılın başında vizyona giren Logan pek çok farklı sebepten ötürü fazlasıyla beğenildi. Filmin parlayan yıldızlarından biri de Dafne Keen‘in hayat verdiği X-23 oldu. Genç oyuncu o kadar beğenildi ki Hugh Jackman’ın ardından Wolverine ismini devralabileceği konuşulmaya başlandı. Çizgi romanlarda Laura’nın kadın Wolverine olarak yer alması da bu ihtimali güçlendiriyordu. Görünen o ki planlar tam olarak bu yönde ilerliyor.

X-23 filmi geliyor!

Uzun zamandır beklenen açıklama The Hollywood Reporter aracılığıyla gerçekleştirildi. Logan’ın yönetmenliğini üstlenen James Mangold, X-23’ü merkezine alacak yeni bir proje için çalışmaya başladıklarını dile getirdi. Patty Jenkins‘in yönetmenliğini üstlendiği Wonder Woman‘dan sonra kadın kahramanlara bakış açısının değiştiğini ve artık bu tarz işlerin de ilgi çektiğinin fark edildiğini söyledi. Wonder Woman’dan alınan cesaretle X-23‘ün etrafında şekillenecek bir proje tasarladıklarını, henüz senaryo aşamasında olduklarını ifade etti.

Daha fikir aşamasında olan bu filmin tam olarak neyi konu edeceğini bilmiyoruz. Henüz Dafne Keen’in başrolü üstlenip üstlenmeyeceği bile belli değil. Ancak Logan’ı güzel kılan detaylar iyi bir şekilde analiz edilirse bu projenin de başarılı olma ihtimali var. Bunun yanında X-23’ün resmen Wolverine ismini devralıp almayacağını da bilmiyoruz. Fakat bu noktada çizgi romanlara bağlı kalmalarını umuyoruz.