reklamı kapat

POPÜLER

Logan’ın silinmiş sahnesinde Wolverine, Sabretooth’u anıyor [Video]

Hugh Jackman‘ın Wolverine’e veda etmesine vesile olan Logan‘dan yeni bir silinmiş sahne paylaşıldı. Sevilen kahramanımız bu sefer Sabretooth’un ismini anıyor.

Bildiğiniz gibi Logan’da yer alması planlanan bazı sahnelerin son aşamada çıkartıldığı ve bunların Blu-Ray versiyonunda yer alacağı birkaç ay önce belli olmuştu. Önce Jean Grey’in isminin anıldığı bir sahne gün yüzüne çıkmıştı. Şimdi sıra Sabretooth’ta.

Asıl ismi Victor Creed olan bu karakter X-Men Origins: Wolverine‘de önemli bir rol oynuyordu. Üstelik daha önce yapılan açıklamalara bakılırsa başlangıçta Sabretooth‘un Logan’da görünmesi planlanıyordu. Fakat karaktere hayat veren Liev Schreiber, Ray Donovan dizisinin çekim programından dolayı Logan’da yer alamadı. Kısa bir süre önce teklifi istemeyerek de olsa reddetmek zorunda kaldığını açıkladı. Bu üzücü gelişmenin ardından karakterin sadece ufak bir göndermeyle anılmasına karar verildi.

Paylaşılan sahnede Bobby isimli ufaklık Wolverine ve Sabretooth‘un oyuncakları ile zaman geçiriyor. Logan’ın bu seslere uyanmasının ardından ona Sabretooth’un gerçek olup olmadığını soruyor. O da çizgi romanlardaki hikayelerin çoğunun yaşanmadığını fakat Sabretooth’un gerçek olduğunu, hatta aynı programda yaratıldıklarını söylüyor.

Logan’dan silinmiş bu sahneyi haberin devamındaki videoda bulabilirsiniz. Sahne resmi kaynaklar tarafından eklenmediğinden her an silinme ihtimali de bulunuyor.

VİDEO

https://www.youtube.com/watch?v=kyP8B7WmSrE