reklamı kapat

POPÜLER

Google Pixel 2 ile ilgili ilk bilgiler ortaya çıktı

Geçen yıl gerçek anlamda kendine ait ilk akıllı telefonu piyasaya süren Google, genel anlamda başarılı sayılabilecek bir çıkış gerçekleştirmişti. Özellikle kamera konusunda iddialı özellikler sunan Pixel’in bu yıl nasıl özellikler sunacağı hakkında birkaç iddia ortaya atılmıştı. Google nihayet resmi ağızdan Google Pixel 2’nin geleceğini doğruladı. Ayrıca cihazın fiyatıyla ilgili olarak da önemli bir ipucu verdi.

Google’ın donanımdan sorumlu ismi olan Rick Osterloh, Google Pixel’in geleceği hakkında bazı bilgiler paylaştı. Endüstride devamlı olarak bir ritim olduğuna dikkat çeken Osterloh, Google’ın bu ritmi takip eden firmalar arasında olacağını belirtti. Google Pixel’in bu yıl içerisinde yeni bir versiyonunun piyasaya sürüleceğini doğrulayan üst düzey isim, şu aşamada herhangi bir tarih vermesinin mümkün olmadığını dile getirdi. Telefonun fiyatıyla ilgili küçük bir cevap veren Rick Osterloh, telefonun “premium” segmentinde kalmaya devam edeceğini ifade etti. Böylece telefonun fiyatının üst seviyelerde olacağı ve cihazı satın almak isteyenlerin yüksek rakamları gözden çıkarması gerektiği de kesinleşmiş oldu.

Rick Osterloh ayrıca Google Pixel serisi bilgisayarların ölmediğini ve basına yansıyan haberlerin doğruluğu olmadığını belirtti. Söylediklerine bakılırsa şimdilik Google’ın Pixel serisi bilgisayarlarla ilgili olarak paylaşacak bir bilgisi yok ancak serinin gelecekte devam edeceği belirtiliyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Google Pixel 2 ile ilgili ilk bilgiler ortaya çıktı” için bir cevap

  1. Alper Kutlu dedi ki:

    haberin içerigine bakıyorsun hiç bir şey açıklamıyor premium telefon üreticeklerini söylemiş hmm bende alt seviyo bişi bekliyordm bu bilgi iyi oldu alksdjskdfjsdkf