reklamı kapat

POPÜLER

Wolverine ve X-23 aynı karede bir araya geldi

Logan çizgi roman takipçilerinin merakla beklediği yapımlar arasında başı çekiyor. Old Man Logan‘dan esinlenen bu filmden şimdi de Wolverine ve X-23‘ü bir araya getiren bir fotoğraf paylaşıldı.

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan Logan, 2024 senesinde başlıyor. Bu dönemde mutantların sayısı net bir şekilde azalıyor. Uzun zamandır seyretmeye alıştığımız kahramanlar ise yaşlılığın sıkıntılarını hissetmeye başlıyor. Wolverine hastalığıyla alkol yardımıyla mücadele etmeye çalışıyor. Bu süreçte güçten düşüyor. Profesör X de alzheimer hastalığı sebebiyle alıştığımız halinden çok farklı… Kimliği belirsiz bir adam mutantları hedef almaya başlamışken bir de Logan’ın klonu olan Laura Kinney ortaya çıkıyor. Daha önceleri X-23 ismiyle anılan çocuğu korumak da Wolverine’e düşüyor.

Hugh Jackman‘ın son kez Wolverine’e hayat vereceği projenin yönetmenliğini James Mangold üstleniyor. Yan rollerdeyse Richard E. Grant, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Elise Neal ve Eriq La Salle gibi isimleri izleme fırsatı yakalıyoruz.

Logan filmi 3 Mart 2017‘de vizyona girecek. Paylaşılan yeni kareyi hemen aşağıda bulabilirsiniz.

logan