reklamı kapat

POPÜLER

Wolverine’e veda edeceğimiz Logan filminden yeni kareler paylaşıldı

Wolverine karakterinin hayranlarına elveda diyeceğiz Logan filmi önümüzdeki yıl vizyona girecek. İlgiyle takip edilen yapım için yeni fotoğraflar gelmeye devam ediyor.

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan son film kısmen Old Man Logan hikayesine dayanıyor. İsmi Logan olarak açıklanan yapım 2024‘de başlıyor. Bu dönemde mutantların nüfusunda ciddi bir azalma yaşanıyor. Alıştığımız kalabalık ekipten geriye Wolverine ile Profesör X kalıyor. İkili farklı hastalıklarla mücadele ediyor. Wolverine güçten düşüp alkolle avunurken, Charles Xavier alzheimer hastalığı sebebiyle alıştığımız halinden çok farklı… Her şey yeterince zorken bir de Logan’ın klonu olan Laura Kinney ortaya çıkıyor. X-23 ismiyle yaratılan bu çocuğu korumak Wolverine’e düşüyor.

İlgi uyandıran yapımda Hugh Jackman başrolde yer alıyor. Ona Richard E. Grant, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Elise Neal ve Eriq La Salle gibi isimler eşlik ediyor.

Yönetmenliğini James Mangold‘un üstlendiği Logan filmi 3 Mart 2017‘de vizyona girecek. Paylaşılan son kareleri haberimizin başındaki galeride bulabilirsiniz.