reklamı kapat

POPÜLER

Son Wolverine filmi Logan’a dair ipuçları, paylaşılan fotoğraflarda gizli

Çizgi roman sevenlerin favorileri arasında yer alan Wolverine beyaz perdedeki macerasının sonuna yaklaşıyor. İsmi Logan olarak açıklanan filmden yeni kareler izleyicilerin beğenisine sunuldu.

20th Century Fox tarafından sinemaya aktarılan filmin yönetmenliğini James Mangold üstleniyor. Hugh Jackman‘ın son kez Wolverine’i canlandıracağı yapımda ona Richard E. Grant, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Elise Neal ve Eriq La Salle eşlik ediyor.

Jackman’ın veda projesi Marvel‘ın ilgi gören hikayelerinden Old Man Logan‘dan esinleniyor. 2024‘te geçen filmde mutantların sayısının giderek azaldığı belli oluyor. Wolverine yaşlanmanın da etkisiyle güçten düşmeye başlıyor. Profesör X de alzheimer hastalığıyla mücadele ediyor. Her şey kötüye giderken Logan’ın klonu olan Laura Kinney ortaya çıkıyor. Bu çocuğu korumak da Wolverine’e düşüyor.

Filmden ipuçları barındıran görseller Instagram üzerinden paylaşılıyor. Fotoğrafların altında yer alan “yıpranmış”, “kurşun” ve “metal” sözleri dikkat çekiyor. İlk fotoğraflarda Wolverine‘ın yorgun elleri yer alıyor. İkinci görselde Charles Xavier‘e veda ettiğimiz anın ölümsüzleştirildiği düşünülüyor. Son karede ise filmin kötüsünün cyborg Donald Pierce‘ın elini yakından görüyoruz.

Buruk bir heyecanla beklediğimiz Logan filmi 3 Mart 2017‘de vizyona girecek. Paylaşılan son kareleri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Worn

A photo posted by @wponx on

Bullet

A photo posted by @wponx on

Metal

A photo posted by @wponx on

YORUMLAR