reklamı kapat

POPÜLER

Wolverine

Wolverine rolünün yeni talibi: Scott Eastwood

Son olarak Logan filminde izleyici karşısına çıkan Hugh Jackman, Wolverine karakterine veda etti. Onun bu kararından bu yana pek çok oyuncu bu sevilen karaktere talip oldu. Bu konudaki isteğini belli eden son isim ise Scott Eastwood.

Normalde süper kahramanları farklı oyuncuların canlandırmasına fazlasıyla alışkınız. Özellikle Batman ve Superman bu konunun en büyük örneklerinden diyebiliriz. Ancak sura Wolverine’e gelince işler değişiyor. 15 senedir Logan olarak izlediğimiz Hugh Jackman‘ın yerine bir başkasını düşünmek oldukça zor. Fakat tecrübeli oyuncunun ayrılık kararı almasıyla değişimin kapısı da açılmış oldu. 20th Century Fox da yakın gelecekte yeni bir Wolverine seçmeye hazır görünüyor. Dolayısıyla her geçen gün yeni bir talip çıkıyor. Son olarak Suicide Squad, Fury, Hızlı ve Öfkeli 8 ve Pacific Rim Uprising ile tanıdığımız Scott Eastwood bu rolle fazlasıyla ilgilendiğini ifade etti.

“Wolverine’i seviyorum. En sevdiğim çizgi roman karakterlerinden biri olduğunu söyleyebilirim. Her şeye muhalif olabilen bir karakter. Üstelik bunu sert havasını bozmadan yapıyor. Ne yapacağı belli olmayan biri. Kurallara göre oynamıyor. O yüzden çok sevdiğim bir karakter. Eğer teklif gelse yüzde 100 evet ederim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Scott Eastwood fiziksel açıdan role uygun sayılabilecek bir aday. Fakat Hugh Jackman’ın boşluğunu doldurmak pek kolay olmayacak gibi duruyor. Siz ne dersiniz, Scott Eastwood’dan Wolverine olur mu?