reklamı kapat

POPÜLER

Logan’ın fragmanı hayran yapımı Batman tanıtımına esin kaynağı oldu [Video]

Önümüzdeki yılların merakla beklenen işleri arasında Ben Affleck‘in rol alacağı Batman de yer alıyor. Bir çizgi roman hayranı henüz çekimlerine başlanmamış bu yapım için özel bir tanıtım hazırladı. Burada son Wolverine filmi Logan ile Batman’in tarzını bir araya getirdi.

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan Logan ilk tanıtımıyla önceki yapımlardan farklı olacağını daha en baştan belli değil. Hugh Jackman‘ın Wolverine’e veda edeceği filmin tanıtımı kendine özgü tarzıyla çok beğenildi. Öyle ki, şimdiden bu tarzda farklı fragmanlar hazırlanmaya başlandı. Bunların arasında en fazla dikkat çeken Gage Masterson tarafından hazırlanan Batman fragmanı oldu.

Bu hayali film Logan’dan esinlenilerek Wayne şeklinde adlandırıldı. Batman v Superman: Dawn of Justice‘ten görüntülerin kullanıldığı videoda izleyicilere Johnny Cash’in Hurt parçası eşlik ediyor. Jared Leto‘nun Joker‘i kısa bir süreliğine görünürken, Batman’i bu kadar üzen Superman’in ölümü oluyor.

Şimdilik solo Batman filminin ne zaman vizyona gireceği bilinmiyor. Heyecan uyandıran hikayenin 2018‘de izleyici karşısına çıkması bekleniyor. Haberimize konu olan hayran tanıtımının esin kaynağı Logan ise 3 Mart 2017’de gösterime başlayacak. Bahsettiğimiz hayran yapımı videoyu haberin başlangıcında bulabilirsiniz.