reklamı kapat

POPÜLER

Logan’ın ilk fragmanında bela Wolverine’i çağırıyor [Video]

Hugh Jackman geniş kitlelerce sevilen bir süper kahraman olan Wolverine‘e yakında elveda diyecek. Çizgi roman sevenleri heyecanlandıran Logan filminden ilk fragman yayınlandı.

James Mangold‘un yönettiği film son günlerde yeni gelişmelerle gündeme geliyor. Önce filmin adı Logan olarak duyuruldu, ardından ilk fotoğraflar paylaşılmaya başlandı. Son olarak da filmin kötüsünün cyborg Donald Pierce olacağı açıklandı. Tüm bu gelişmelerle yaratılan heyecan sonunda bir fragman ile taçlandırıldı.

İlgiyle takip edilen bu yapımın başrolünde tekrar Hugh Jackman‘ı izleyeceğiz. Ona bu sefer Richard E. Grant, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Elise Neal ve Eriq La Salle gibi oyuncular eşlik edecek. Old Man Logan hikayesini baz alan yapımda daha yaşlı bir Wolverine izleyeceğiz. Hastalanan ve yetenekleri paslanmaya başlayan kahramanımızı aksiyona döndüren ufak bir kız çocuğu oluyor. Tanıtımda yer alan “Doğa beni bir ucube yaptı. İnsanlar beni bir silaha dönüştürdü. Ve Tanrı bunun daha uzun sürmesini sağladı.” sözleri özellikle dikkat çekiyor.

Wolverine’in yeni maceralarını seyretmek için 3 Mart 2017 tarihini beklememiz gerekecek. Paylaşılan ilk fragmanı haberin başlangıcında bulabilirsiniz.