reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Wolverine filminin kötü adamı sonunda belli oldu

Uzun zamandır merakla beklenen üçüncü Wolverine filmine dair bilgiler yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Geçtiğimiz hafta filmin ismi Logan olarak duyurulmuştu. Şimdi de hikayenin kötü adamı açıklandı.

Logan, Hugh Jackman‘ın son kez Wolverine karakterine hayat vereceği yapım olarak dikkat çekiyor. Yönetmenliğini James Mangold‘un üstlendiği filmde Richard E. Grant, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Elise Neal ve Eriq La Salle gibi isimler de rol alıyor. Çekimleri tamamlanan filmin konusu hala gizli tutuluyor ancak sonunda kötü adamımızın kim olduğu belli oldu. Boyd Holbrook‘un canlandırdığı karakter Mangold’un Instagram’da paylaştığı fotoğrafla açıklandı. Siyah beyaz karenin altında sadece “Pierce” sözleri yer alıyordu. Böylece Holbrook’un kötü cyborg Donald Pierce‘ı canlandırdığı ortaya çıkmış oldu.

İlk kez X-Men çizgi romanlarında karşımıza çıkan Pierce, Hellfire Club üyelerinden biriydi. Kötü mutantları bir araya getiren bu ekibin az sayıda mutant olmayan üyesi bulunuyordu ve Pierce da onlar arasında yer alıyordu. Ardından mutantları dünyadan silmek isteyen The Reavers‘ın lideri olarak karşımıza çıktı. Wolverine de bu sebeple Pierce ile mücadele ediyordu.

Daha önce paylaşılan bilgilerden filmin Old Man Logan hikayesini baz aldığını biliyoruz. Burada dikkat çekici olan Pierce‘ın aslında bu öykünün bir parçası olmaması… Bu sebeple onun filme ne şekilde dahil edileceği büyük merak uyandırıyor. Bu sorunun cevabını 3 Mart 2017’den itibaren alacağız gibi görünüyor.

Pierce

A photo posted by @wponx on

YORUMLAR