reklamı kapat

POPÜLER

Profesör X’in yeni fotoğrafı Logan filmine dair iddiaları doğruluyor

Geçtiğimiz günlerde merakla beklenen üçüncü Wolverine filminin ismi Logan olarak açıklanmıştı. Şimdi merakla beklenen bu yapımda Profesör X‘in nasıl göründüğü ortaya çıktı.

Hugh Jackman, Logan ile son kez Wolverine karakterine hayat verecek. Ona Richard E. Grant, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Elise Neal ve Eriq La Salle gibi isimler eşlik ediyor. Yönetmenliğini James Mangold‘un üstlendiği filmin meşhur bir hikaye olan Old Man Logan‘ı konu etmesi bekleniyor. Burada artık yaşlı bir adam olan Wolverine’in maceraları anlatılıyor. Son iddialara göre film 2024 senesinde geçecek. Logan artık güçlerini istediği gibi kullanamayan bir adam olarak karşımıza çıkacak. Yoğun şekilde alkol tüketmesiyle birlikte ne olduğu bilinmeyen hastalığına karşı mücadele vermesi de zorlaşacak. Öte yandan Charles Xavier çok yaşlanmanın etkisiyle bildiğimiz Profesör olmayacak. Güçlerinin yanında anılarını da kaybetmeye başlayacak. Bu iddialar göz önünde bulundurulduğunda Logan hepimizin beklediğinden çok daha farklı bir film olacak gibi görünüyor.

Logan’ın yönetmeni Mangold‘un Twitter üzerinden paylaştığı yeni fotoğrafla Profesör X’in yaşlı hali de ortaya çıktı. Bu kare filmin hikayesine dair iddiaları doğrular nitelikte görünüyor.

Yetişkinlere hitap edecek olan Logan, 3 Mart 2017’de izleyici karşısına çıkacak.