reklamı kapat

POPÜLER

KEF ve Porsche Design müzik tutkunlarını premium tasarımla buluşturuyor

07 Ekim 2016

Premium tasarımlı ürünleriyle öne çıkan İngiliz ses firması KEF, Porsche Design iş birliğiyle yeni ürünlerini müzikseverlerin beğenisine sundu.

KEF’in Porsche Design ile hazırladığı kulak üstü kulaklığı SPACE ONE, kulak içi Bluetooth kulaklığı MOTION ONE ve Bluetooth’lu hoparlörü GRAVITY ONE’ın ortak noktası etkileyici tasarımı. Sade şıklığı premium gövde ve yüksek performansta buluşturan cihazlar, müzik deneyimini tarzla birleştiriyor.

Gürültü önleyici kulak üstü kulaklık SPACE ONE, dayanıklı alüminyum iskeleti üzerine yerleştirilmiş suni deri kaplı kulak ve kafa yastığıyla rahat bir kullanım sunuyor. 40 mm sürücülere sahip olan kulaklık, şık görüntüsünün yanı sıra aktif gürültü önleyici özelliği sayesinde dış dünyadan soyutlanmayı mümkün kılıyor. Aktif gürültü önleyicisi tek bir pille 50 saat boyunca çalışabiliyor. Porsche Design imzasını taşıyan kulaklığın yurt dışı fiyatı 420 dolar.

MOTION ONE ise hem sporda hem de günlük hayatta kullanılabilecek cinsten. Bluetooth ile akıllı telefona bağlanan kablosuz kulak içi kulaklık IPX5 standartlarında suya dayanıklılık sunuyor. Alüminyum malzemenin tercih edildiği kulaklık 10 saatlik müzik deneyimi sunuyor. 250 dolar yurt dışı fiyatına sahip kulaklık mıknatıslı uçları sayesinde birbirine tutturulabiliyor.

KEF ve Porsche Design’ın son ürünü ise salonda şıklığını konuşturacak olan Bluetooth’lu taşınabilir hoparlörü. GRAVITY ONE isimli hoparlör yekpare alüminyum gövdesi ile şıklığını konuştururken her yöne ses iletimi de gerçekleştirebiliyor. Tam dolu şarjla 10 saate varan kullanım sunan GRAVITY ONE’ın Bluetooth desteğinin yanı sıra 3,5 mm’lik Aux girişi bulunuyor. GRAVITY ONE aynı zamanda harici şarj cihazı olarak da kullanılabiliyor. Bluetooth’lu hoparlörün yurt dışı fiyatı 380 dolar.

YORUMLAR