reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool’un senaristi Logan iddialarına açıklık getirdi

Son zamanların en fazla ilgi gören süper kahramanlarından Deadpool’un Logan filminde yer alacağına dair iddiaların arkası kesilmiyor. Sonunda bu iddialara Deadpool‘un senaristlerinden Rhett Reese cevap verdi. İkili uzun zamandır gündemde olan ve büyük merak uyandıran bu konuyu açıklığa kavuşturdu.

Bildiğiniz gibi Deadpool geçtiğimiz sene vizyona giren filmiyle büyük beğeni topladı. Hugh Jackman’ın hayat verdiği Wolverine ise Logan ile beyaz perdeye veda etmeye hazırlanıyor. Biraz buruk bir merakla beklediğimiz Logan filminin iki kahramanın yeniden buluşmasına sahne olabileceği düşünülüyor. Öyle ki her iki tarafın yalanladığı bu iddialar gündemden bir türlü düşmüyor. Daha önce size duyurduğumuz üzere Hugh Jackman ve Ryan Reynolds, Twitter’dan yaptıkları açıklamayla bu iddiaların doğru olmadığını dile getirmişti. Ancak bu açıklama yeterli olmadı. Aksine Deadpool’u filmin sonunda görebileceğimiz iddiaları güçlenmeye başladı. Sonunda meseleye son noktayı Deadpool’un senaristi koydu. Rhett Reese kendisiyle gerçekleştirilen bir röportajda “Maalesef böyle bir şey olmayacak. İki filmin tonu oldukça farklı. Bu dedikoduların nereden çıktığını bilmiyorum. Hugh ve Ryan oldukça yakın arkadaşlar ve birlikte çalışmak istiyorlar. Karakterlerin bir araya gelmesini hayal ediyorlar. Uzun vadede bu istek gerçeğe dönüşebilir ve başka bir filmde bir araya gelebilirler. Ancak bu Logan olmayacak.” sözlerini sarf etti. Böylece Wolverine ile Deadpool’u yakın zamanda birlikte görme hayalimiz yeniden suya düştü.

Unutmadan, hepimizin merakla beklediği Logan, 3 Mart 2017‘de vizyona girecek. Akılları kurcalayan tüm sorular da bu tarihten itibaren yanıt bulacak.