reklamı kapat

POPÜLER

Son Wolverine filmi Logan’da Deadpool ve Stan Lee sürprizi

Hepimizin merakla beklediği Logan, 3 Mart’tan itibaren beyaz perdedeki yerini aldı. Hugh Jackman’ın Wolverine’e son kez hayat verdiği bu yapım Deadpool ve Stan Lee‘yi kapsayan ufak bir sürprizle izleyenleri şaşırttı.

Öncelikle okuyucularımızı baştan uyarıyoruz. Eğer henüz Logan‘ı izlemediyseniz veya filme dair keyif kaçıran detaylar (spoiler) öğrenmek istemiyorsanız haberimizin devamını okumamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bahsedeceğimiz bu sürpriz filmi seyretme şansına erişen izleyiciler tarafından ortaya çıkartıldı.

Hatırlarsanız Logan’ın vizyona girmesinden önce Deadpool‘un bu yapımda görüneceğine dair çeşitli iddialar ortaya atılmıştı. Fakat bu dedikodular birçok resmi kaynak tarafından yalanlanmıştı. Görünen o ki bu isimler kısmen yalan söylüyormuş. Çünkü Logan başlamadan hemen önce Stan Lee ve Deadpool kısa bir sahnede kafa kafaya veriyor. Marvel çizgi romanlarını sevenleri oldukça şaşırtan bu sürpriz sahnede ünlü ikili farklı birçok konuyu konuşuyor. Fakat bu anlar özellikle Deadpool 2‘yi daha da merak etmemize neden oluyor. Elbette bu ikilinin filmdeki olay akışına herhangi bir etkisi olmuyor. Fakat bahsi geçen bu keyifli sahne filmin Türkiye’de gösterilen versiyonunda yer almıyor.

Büyük ilgi görmesi beklenen filmin yönetmenliğini James Mangold üstleniyor. Başrolde son kez Hugh Jackman yer alıyor. Ona bu macerasında Patrick Stewart, Richard E. Grant, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Elise Neal ve Eriq La Salle gibi isimler eşlik ediyor.