reklamı kapat

POPÜLER

Natalie Dormer Game of Thrones

Finali öğrenen eski Game Of Thrones yıldızı çok pişman

Game of Thrones 8. sezon bölümlerinin çekimleri tamamlandı. Sezon çekimleri büyük bir gizlilikle yürütülse de dizinin eski yıldızı finali bildiğini belirtiyor.

Margaery Tyrell karakterini canlandıran Natalie Dormer, her ne kadar Game of Thrones 8. sezon bölümlerine dek hayatta kalmayı başaramamış olsa da ekipten tamamen kopmamış gibi görünüyor. Dizinin final sezonunun çekimlerinin tamamlanmasının ardından oyuncuların yavaş yavaş veda açıklamaları yaptığı günlerde Dormer da ilginç bir itirafta bulundu. Her ne kadar diziden ayrılan oyuncular, dizinin gelecek sezonlarına ilişkin bilgilendirilmese de, Dormer içeriden birinin ona dizinin finalinde ne olacağını söylediğini açıklıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Keşke öğrenmeseydim”

Dormer’ın The Sun‘a yaptığı açıklama şu şekilde: “Diziden biri bana finalde ne olduğunu söyledi. Ancak o sona nasıl ulaştıklarını anlatmadı. Ben de bunu görmek için sabırsızlanıyorum. Sona ne şekilde ulaşacaklarına dair hiçbir fikrim yok. Ancak dürüst olmak gerekirse, keşke finali öğrenmeseydim diyorum.” Dormer ağzını sıkı tutma konusunda ise kararlı. Ünlü oyuncu “Dizide olduğum 5 yıl boyunca sır tutma konusunda oldukça iyi eğitildim.” diyor.

The Sun dışında THR‘a da konuşan Dormer benzer bir açıklama da orası için yapıyor ve dizinin A noktasından B noktasına nasıl vardığını bilmediğini ancak B noktasında yani finalde ne olduğunu bildiğini belirtiyor. HBO dizinin finalini sızıntılardan koruyabilecek mi merak içindeyiz. Dizi 2019 da yayınlanacak.