reklamı kapat

POPÜLER

Huawei

Alışkanlıklardan kurtulmanın en kolay yolu: Huawei Phone Clone

Hayatımızın her noktasında karar alırken bizi en çok yönlendiren şey alışkanlıklarımız oluyor. Akıllı telefon seçimlerinde de durum farklı değil. Huawei’ninse alışkanlıklar için farklı bir çözümü var.

Alışverişten izlediğimiz kanala kadar alışkanlıklar hayatımızın büyük bir kısmını kontrol ediyor. Yeni bir seçimin getirdiği risklerden uzak daha güvenilir bir alan sağlayan bu alışkanlıklarımız akıllı telefon seçimlerinde de bize kılavuzluk ediyor. Cep telefonlarında temel zorluk genellikle eski telefondaki verileri yenisine aktarırken yaşanabilecek tatsız durumlar üzerine oluyor. Veri aktarımının getirdiği külfet, tercih edilebilirlik konusunda da kullanıcıyı yönlendirebiliyor. Ancak Huawei’nin Phone Clone özelliği bu veri aktarım derdini sorunsuz bir hale getiriyor.

Veri aktarımında bir devrim

Eski telefonun verilerini yeni bir telefona taşımak için pek çok yöntem var; ancak bu yöntemlerin birçoğu yeterli depolama alanınız yoksa veya bir bilgisayara yakın değilseniz çok mümkün olamıyor. Ayrıca cihazlar arası veri aktarımında zama zaman kişisel bilgilerin bir kısmı kaybolabiliyor. Huawei tarafından geliştirilen Phone Clone uygulaması sayesinde telefondaki rehber, ses ve müzik, fotoğraflar, videolar ve hatta uygulamalarınız dahil tüm bilgiler risksiz bir şekilde iOS – Android veya Android – iOS arası direkt Wi-Fi bağlantısı ile yeni telefonunuza aktarabiliyorsunuz. Böylelikle telefonlar arası bilgi klonlamak mümkün hale geliyor.