reklamı kapat

POPÜLER

Huawei MatePad Pro

AppGallery’li Huawei MatePad Pro hakkında dikkat çeken detaylar

Huawei‘nin özellikleriyle dikkat çeken yeni tableti Huawei MatePad Pro, AppGallery, çoklu ekran ve Huawei App Multiplier gibi özelliklerle geliyor. Huawei AppGallery, hepsi kolay bir tarama deneyimi ile arama yapılabilen haber, sosyal medya, eğlence ve daha fazlasını içeren 18 kategoride uygulamaları bölümlere ayırıyor.

AppGallery haricinde kullanıcılar, istedikleri uygulamaları doğrudan uygulamanın kendi resmi sitesinden de indirebiliyor. Huawei, Huawei Browser içerisine bir uygulama arama aracı entegre etmiş durumda. Böylece kullanıcılar herhangi bir internet sayfası arar gibi istedikleri uygulamayı aratıp, doğrudan indirmeye başlayabiliyor. Huawei MatePad Pro’da dikkat çeken bir diğer önemli özellik ise Huawei Share çoklu ekran desteği. EMUI 10 ve üstü Huawei veya Magic UI 3.0 ve üstü Honor telefon kullanıcıları tabletle bağlantı kurabiliyor.

Kullanıcılar ayrıca Huawei’nin Phone Clone uygulaması ile kullandıkları telefon her ne olursa olsun tüm verilerini, ayarlarını, fotoğraf galerilerini ve kullandıkları uygulamaları MatePad Pro’ya aktarabiliyor. Phone Clone işlemi sonucunda kullanıcılar, akıllı telefonlarında her ne uygulama kullanıyorlarsa aynılarını Huawei MatePad Pro’da da kullanmaya başlayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei MatePad Pro çoklu pencere özelliğiyle geliyor

Tablet bununla birlikte çoklu pencere özelliğine de destek veriyor. Çoklu pencere özelliğiyle aynı anda iki uygulama yan yana kullanılabiliyor. Örneğin bir video izlerken ekranın diğer yarısında internet tarayıcısı çalıştırılabiliyor. Hatta bunların da üzerinde hesap makinesini üçüncü bir uygulama olarak açılabiliyor. Tablette dikkat çeken bir diğer detay ise App Multiplier. Bu özellik bir uygulamayı iki pencereye bölüyor. Yatay yönlendirmeden en iyi şekilde yararlanan bu özellik pencerelerin boyutunu ayarlamaya imkan tanıyor. Pencerelerin boyutu sadece kenarlığı sürükleyerek ihtiyacınıza uyacak şekilde ayarlamak mümkün.

İlginizi çekebilir

Huawei FreeBuds 3’ü tanıtan video

İLGİLİ HABERLER