reklamı kapat

POPÜLER

Acer Predator X35
Acer Predator X35

Türkiye fiyatı açıklanan Acer Predator X35 ve öne çıkan özellikleri

Acer, oyunculara yönelik geliştirdiği monitörü Acer Predator X35 modelini Türkiye’de satışa sundu. Oyuncuların beklentileri doğrultusunda geliştirilen monitör kavisli bir tasarıma sahip.

35 inçlik ekran boyutu sunan cihaz, 2 veya 3 ekranı birleştirme imkanı sunuyor. NVIDIA G-SYNC, Acer HDR Ultra ve Kuantum Nokta teknolojilerini de bünyesinde barındıran monitör, yüksek dinamik aralık sunuyor. Panel, 512 bölgedeki gelişmiş LED yerel ışık kısma özelliği sayesinde yalnızca gereken yerde ve zamanda ışık veriyor. Predator X35, DCI-P3 renk standardının yüzde 90’ını kapsayan daha geniş ve daha doygun bir renk gamı sunuyor. Monitör hızlı 2 ms tepki süresine ve 200 Hz yüksek yenileme hızına sahip.

Predator GameView, farklı tür içeriklerde görüntüleri optimize etmek için önceden ayarlanmış sekiz adet ekran moduyla geliyor. X35’in üst düzey VA paneli, yatay ve dikey olarak 178 derecelik geniş izleme açıları sunuyor. Acer Predator X35 modelinde 4 wattlık iki adet hoparlör yer alıyor. Dark Boost teknolojisi ise loş ışıklı ortamlarda daha fazla ayrıntının görülebilmesini sağlıyor. RGB Light Sense ise aydınlatma deneyimine büyük katkı sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer Predator X35 Türkiye satış fiyatı

RGB Light Sense, birçok farklı aydınlatma düzeni kullanma imkanı vadediyor. Acer BlueLightShield teknolojisi sayesinde kullanıcılar, ekran menüsü üzerinden dört farklı filtre ayarını seçerek mavi ışık yayılımını azaltabiliyor. Türkiye’de satışa sunulan oyun monitörünün satış fiyatı ise 20.659 TL.

İlginizi Çekebilir

Bu da hayalleri süsleyen başka bir akıllı saat modeli