reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 5 fiyatı beklenenden daha da düşük çıktı

 - Güncelleme: 11 Haziran 2020 14:59

Xiaomi Mi Band 4 sonrasında karşımıza çıkacak Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik modelinin fiyatı artık tam olarak netleşmiş gibi görünüyor.

Mi Band 5 resmi olarak tanıtıldı. Tüm detaylar için buraya tıklayın.

Xiaomi Mi Band 5 biliyorsunuz resmi olarak yarın yani 11 Haziran tarihinde tanıtılıyor. Çok merak edilen model, kısa süre önce 33 dolar fiyat etiketiyle ön siparişe açılmıştı. Ancak bilekliğin orijinal fiyatı daha da düşük çıktı. Çünkü model Xiaomi’nin kendi sitesinde 27 dolardan listelendi. Daha önce de 25 dolardan geleceği iddia edilen model, fiyat konusunda oldukça sevindiriyor. Bileklik hakkında detaylar ise artık genel hatlarıyla netleşmiş durumda. Tekrardan bakmak gerekirse global olarak NFC desteğiyle (Mobil ödeme odaklı) yolda olduğu kesinleşen ürün, manyetik şarj sistemi ile geliyor. 11 farklı profesyonel spor moduna sahip denilen akıllı bileklik, kadın sağlığı için de özel modlar taşıyor ve bağlı telefon kamerası için deklanşör görevi görebiliyor. Gelişmiş sensörleriyle SpO2 ölçüm desteği ve nabız sensörü ile beraber yolda olduğu tekrar tekrar dile getirilen akıllı bileklik Mi Band 5, 1,2 inç boyutunda renkli bir ekran taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 5 yalnız gelmiyor olabilir

Bileklik için farklı bir “Smart” versiyonun da halen adı geçiyor. Son kaynaklar Alexa dijital asistan desteği taşıyacak versiyonun “Smart” takısı ile gelmeyebileceğini aktarıyor. Bu özelliğin direkt olarak Mi Band 5’in global sürümüne konulacağı iddia ediliyor. Ancak bu konu için yarınki etkinliği beklemek gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli